17 листопада в місті Рубіжне була урочисто відкрита виставка  " Моя рушникова країна "

На цьому святі з привітальним словом виступила голова Правління Асоціації  працівників та аматорів сфери культури Луганської області «Український культурний простір Луганщини» Ірина Божич, яка зазначила, що юні рубіжанські патріоти з міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді зробили дуже багато для того, щоб на Луганщині з’явився Музей рушника.

З 2014 року  в цьому закладі проводиться акція «Рушник єднання» і сьогодні в експозиції нараховується близько 120 екземплярів. На святі єдності, патріотизму, поваги до нашої історії, до наших оберегів ця експозиція поповнилася новим екземплярами. Рубіжанські діти отримали рушник з Тернополя, від кременчуцьких волонтерів прапор та унікальну ювілейну монету,присвячену волонтерському руху. Прапор та рушник від захисників з Новоград-Волинського, який  вишила 92-річна бабуся одного з воїнів.Чудові рушники, прапори, вишитий " Заповіт " та книгу подарували педагоги із Західної України. Свої рушники прислали міста Долина, Вінниця, Родзержинськ (більше 20 рушників), Чернівці, Львів, Прилуки, Прилуки, Свалява, Рахів, Компаніївка, Калушський ліцей, Київ та далека  і водночас близька по духу Канада. Луганщина представлена рушниками Сватівщини,  Ново-Айдару та Лисичанську.

Асоціація «Український культурний простір Луганщини» звертається до всіх майстрів народної творчості Луганської області з проханням підтримати ідею створення Музею рушника в нашій області  і поділитися для цього своїми рушниками для цього музею.

 

Читати також

17.10.2017

17 жовтня у світлиці ЛОЦНТ відбулось відкриття виставки «Осіннє натхнення» майстрів обласного народного клубу «Золоте Руно»

25.09.2017

22 вересня 2017 року, в смт. Новоайдар відбувся VІІ відкритий обласний етнофестиваль «Стежками Лемківщини»

24.09.2017

23.09.2017 року у приміщенні МКУ «Палац культури» м. Рубіжне ЛОЦНТ була організована творча зустріч жіночого квартету «Дивоцвіт»

Читати також

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

18.08.2016

Урочисте святкування Дня Державного Прапора України

19.06.2016

Велике свято, День Святої Трійці

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій