17 листопада в місті Рубіжне була урочисто відкрита виставка  " Моя рушникова країна "

На цьому святі з привітальним словом виступила голова Правління Асоціації  працівників та аматорів сфери культури Луганської області «Український культурний простір Луганщини» Ірина Божич, яка зазначила, що юні рубіжанські патріоти з міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді зробили дуже багато для того, щоб на Луганщині з’явився Музей рушника.

З 2014 року  в цьому закладі проводиться акція «Рушник єднання» і сьогодні в експозиції нараховується близько 120 екземплярів. На святі єдності, патріотизму, поваги до нашої історії, до наших оберегів ця експозиція поповнилася новим екземплярами. Рубіжанські діти отримали рушник з Тернополя, від кременчуцьких волонтерів прапор та унікальну ювілейну монету,присвячену волонтерському руху. Прапор та рушник від захисників з Новоград-Волинського, який  вишила 92-річна бабуся одного з воїнів.Чудові рушники, прапори, вишитий " Заповіт " та книгу подарували педагоги із Західної України. Свої рушники прислали міста Долина, Вінниця, Родзержинськ (більше 20 рушників), Чернівці, Львів, Прилуки, Прилуки, Свалява, Рахів, Компаніївка, Калушський ліцей, Київ та далека  і водночас близька по духу Канада. Луганщина представлена рушниками Сватівщини,  Ново-Айдару та Лисичанську.

Асоціація «Український культурний простір Луганщини» звертається до всіх майстрів народної творчості Луганської області з проханням підтримати ідею створення Музею рушника в нашій області  і поділитися для цього своїми рушниками для цього музею.

 

Читати також

25.08.2017

24 серпня 2017 року у місті Сватове пройшов ХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас»

04.06.2017

4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору була представлена виставка вишитих ікон та рушників

26.05.2017

Запрошуємо всіх завітати до світлиці Луганського ОЦНТ та насолодитися виставкою старовинного українського одягу та предметів побуту «Бабусина скринька»!

Читати також

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

18.08.2016

Урочисте святкування Дня Державного Прапора України

19.06.2016

Велике свято, День Святої Трійці