Чудова можливість поринути у казку! У ці дні, на передодні новорічних та різдвяних свят, запрошуємо гостей та мешканців області побачити «Різдвяне диво».

 
22 грудня 2016 року о 14:30, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки майстрів народного мистецтва Луганщини - «Різдвяне диво», присвяченої новорічним та різдвяним святам.


Організаторами виставки виступили: Луганський обласний центр народної творчості та комунальний заклад «Лисичанський міський краєзнавчий музей».


У виставці взяли участь майстри обласного народного клубу «Лівша», гурток центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник Лисицька Л.І. м. Лисичанськ, гуртківці центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю, керівник Тєлушка С.А. м. Лисичанськ, вихованці комунального закладу «НВК Гарант», керівник Ляховець Н.В. м. Лисичанськ, вихованці комунального закладу «ЛЗШ І-ІІІ ст. №13» м. Лисичанськ, вихованці комунального закладу «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. №5». 

 


В експозиції представлені роботи, виконані в різних напрямках та техніках народного та сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: вишивка, вишивка бісером, вишивка стрічками, фелтінг, різьблення по дереву, ковальство, фотороботи, канзаші, печворк, інтер’єрна лялька, художній розпис на склі, живопис, виготовлення мила, ялинкових прикрас, сувенірів з символом наступного року.

 


Відкриття виставки проходило в теплій, казковій атмосфері. В гості з новорічними подарунками завітали справжня Снігуронька та ансамбль скрипалів Лисичанської школи мистецтв №2. 


Ще одним подарунком, для всіх бажаючих, в день відкриття виставки було проведення майстер-класу з виготовлення різдвяної «кози», який провела народний майстер Луганщини Лариса Лисицька.


Виставка майстрів народного мистецтва Луганщини «Різдвяне диво» діятиме з 22 грудня 2016 р. по 31 січня 2017 р.

Адреса : «Лисичанський міський краєзнавчий музей», пр. Леніна, 94.


Запрошуємо всіх на власні очі побачити «Різдвяне диво»!

Читати також

25.08.2017

24 серпня 2017 року у місті Сватове пройшов ХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас»

04.06.2017

4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору була представлена виставка вишитих ікон та рушників

26.05.2017

Запрошуємо всіх завітати до світлиці Луганського ОЦНТ та насолодитися виставкою старовинного українського одягу та предметів побуту «Бабусина скринька»!

Читати також

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

18.08.2016

Урочисте святкування Дня Державного Прапора України

19.06.2016

Велике свято, День Святої Трійці