4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору була представлена виставка вишитих ікон та рушників

4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору,  м. Сєвєродонецьк, Луганським обласним центром народної творчості спільно з священнослужителями собору

була представлена виставка вишитих ікон та рушників.
На виставці було представлено понад 50 робіт, вишитих хрестом і бісером ікон та рушників. Свої роботи демонстрували учасники обласного народного клубу «Золоте Руно» - майстрині Сєвєродонецького клубу любителів вишивки «Червона ниточка» та Кремінського районного творчого об’єднання «Скарбниця талантів».


Цей захід є не першою співпрацею ЛОЦНТ з церквами та храмами області. Мета виставок, присвячених великим релігійним святам – це духовне виховання та ознайомлення молодого покоління Луганщини з традиціями і звичаями нашого народу.
Виставкова експозиція викликала жвавий інтерес у відвідувачів храму, особливо дітей і молоді, та подарувала масу позитивних емоцій всім вірянам у цей святковий день.


Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю священнослужителям собору та особисто секретарю Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви архімандриту Іринарху (Тимощуку).

Читати також

17.10.2017

17 жовтня у світлиці ЛОЦНТ відбулось відкриття виставки «Осіннє натхнення» майстрів обласного народного клубу «Золоте Руно»

25.09.2017

22 вересня 2017 року, в смт. Новоайдар відбувся VІІ відкритий обласний етнофестиваль «Стежками Лемківщини»

24.09.2017

23.09.2017 року у приміщенні МКУ «Палац культури» м. Рубіжне ЛОЦНТ була організована творча зустріч жіночого квартету «Дивоцвіт»

Читати також

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

18.08.2016

Урочисте святкування Дня Державного Прапора України

19.06.2016

Велике свято, День Святої Трійці

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій