4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору була представлена виставка вишитих ікон та рушників

4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору,  м. Сєвєродонецьк, Луганським обласним центром народної творчості спільно з священнослужителями собору

була представлена виставка вишитих ікон та рушників.
На виставці було представлено понад 50 робіт, вишитих хрестом і бісером ікон та рушників. Свої роботи демонстрували учасники обласного народного клубу «Золоте Руно» - майстрині Сєвєродонецького клубу любителів вишивки «Червона ниточка» та Кремінського районного творчого об’єднання «Скарбниця талантів».


Цей захід є не першою співпрацею ЛОЦНТ з церквами та храмами області. Мета виставок, присвячених великим релігійним святам – це духовне виховання та ознайомлення молодого покоління Луганщини з традиціями і звичаями нашого народу.
Виставкова експозиція викликала жвавий інтерес у відвідувачів храму, особливо дітей і молоді, та подарувала масу позитивних емоцій всім вірянам у цей святковий день.


Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю священнослужителям собору та особисто секретарю Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви архімандриту Іринарху (Тимощуку).

Читати також

25.08.2017

24 серпня 2017 року у місті Сватове пройшов ХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас»

04.06.2017

4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору була представлена виставка вишитих ікон та рушників

26.05.2017

Запрошуємо всіх завітати до світлиці Луганського ОЦНТ та насолодитися виставкою старовинного українського одягу та предметів побуту «Бабусина скринька»!

Читати також

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

18.08.2016

Урочисте святкування Дня Державного Прапора України

19.06.2016

Велике свято, День Святої Трійці