Обласний тренінг з охорони нематеріальної культурної спадщини

Автор: admin

23 листопада 2018 року в м. Рубіжне відбувся обласний тренінг «Організація роботи з охорони нематеріальної культурної спадщини на місцевому рівні».

Організатором тренінгу виступив Луганський обласний центр народної творчості. Захід відбувся за сприяння Управління культури національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та допомоги Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

Навчання провела Світлана Коновалова, завідувач лабораторією дослідження нематеріальної культурної спадщини Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва

В тренінгу взяли участь 46 учасників з 12 міст та районів Луганщини, а саме: члени міських та районних комісій з формування місцевих переліків елементів НКС, методисти та працівники міських та районних Будинків культури, носії елементів нематеріальної культурної спадщини та просто не байдужі зацікавлені люди.

Під час проведення навчання були висвітлені наступні питання:

- «Визначення елемента нематеріальної культурної спадщини», де учасники на конкретних прикладах дізналися, як провести інвентаризацію нематеріальної культурної спадщини в селі, місті або районі;

- «Просування елемента нематеріальної культурної спадщини до переліків усіх рівнів: головні вимоги, порядок і результат»;

-   Практичне заняття із заповнення облікової картки;

- Практичне заняття «Робота в громаді та основи проектного менеджменту», де учасники дізналися  про важливість залучення населення з інвентаризації  НКС та як  самостійно розробляти ідею проекту з ревіталізації місцевого елемента НКС;

- «Пошук фінансування проектів, пов’язаних з НКС».

Тренінг пройшов у теплій дружній атмосфері, всі учасники брали активну участь у обговоренні, ставили актуальні питання, обмінювались досвідом, а найголовніше здобули численні навички та знання, які вони будуть використовувати при роботі з формування міських та районних переліків елементів НКС та охорони нематеріальної культурної спадщини.

По завершенню тренінгу всі учасники отримали сертифікати про успішно прослуханий курс щодо організації роботи з охорони нематеріальної культурної спадщини на місцевому рівні.

Дякуємо усім присутнім, усім тим, хто розуміє важливість охорони нематеріальної культурної спадщини та небайдужий до нашої спільної праці!

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2