Методичні рекомендації щодо проведення обласного відкритого рок-фестивалю «Зі сходу до заходу-2020»

І. Організація проведення

         1.1. Обласний відкритий рок-фестиваль «Зі сходу до заходу» (далі Фестиваль) проводиться щорічно управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, комунальною установою «Луганський обласний центр народної творчості».

         1.2. Метою проведення Фестивалю є популяризація та поширення української мови, рок-музики та рок-культури на території Луганської області, виявлення та підтримка талановитої молоді в реалізації її творчого потенціалу, вдосконалення якості дозвілля молоді та створення оптимальних умов для його реалізації.

ІІ. Умови і порядок проведення Фестивалю

  • У Фестивалі беруть участь аматорські колективи та окремі виконавці від 15 років.

         2.2. З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 та інших інфекційних хвороб людини на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із зазначеним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», цього року Фестиваль проводиться у форматі он-лайн.

         2.3. Положення та анкета-заявка Фестивалю за посиланням

Анкету-заявку в електронному вигляді можна заповнити за посиланням

Якщо учасником Фестивалю є колектив, необхідно в анкеті-заявці вказати повністю ім’я та прізвище всіх його учасників.

2.4. Для участі у Фестивалі необхідно не пізніше 20 листопада 2020 року подати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із поміткою «Зі сходу до заходу- 2020») наступні матеріали:

1) анкету-заявку на участь у Фестивалі заповнену коректно за зразком, із наданням усієї необхідної інформації (електронна адреса, телефон - ОБОВ’ЯЗКОВО);     

2) для учасників Фестивалю в номінаціях «Музично-виконавське мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Художньо-образне мистецтво» -  відеозапис 2-х номерів у рекомендованому форматі MPEG-4 (тривалість номеру для солістів – не більше 10 хвилин, для колективів – не більше 15 хвилин); для учасників Фестивалю в номінаціях «Оригінальний жанр», «Декоративно-прикладне мистецтво» -  відео презентацію робіт, запропонованих до Фестивалю (не більше 2 хв.);

         3) копію паспорта (стор.1,2,11) та ідентифікаційного коду виконавця або керівника колективу (обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»).

2.5. Мова творів переважно українська, можливо виконання творів іншими мовами.

         2.6. До участі у Фестивалі не допускаються учасники, які у своїх виступах прямо чи опосередковано пропагують культ насилля та жорстокості, провокують розпалювання національної, соціальної, релігійної, громадянської чи іншої форми ворожнечі.

 

Фестиваль проходитиме за такими номінаціями:

  1. Музично-виконавське мистецтво

У номінації приймають участь солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, інструментальні, вокальні та вокально-інструментальні музичні гурти.

  1. Хореографічне мистецтво

У номінації приймають участь хореографічні колективи та сольні виконавці, що працюють в жанрі РОК-БАЛЕТ.

РОК-БАЛЕТ - танок, де балетні рухи виконуються під сучасну рок-музику в енергійній і чуттєвій манері.

  1. Оригінальний жанр

         У номінації приймають участь кастомайзери, спіннери, майстри графіті та боді-арту, майстри світлового шоу або виступи з використанням світлодіодних елементів.

  1. Декоративно-прикладне мистецтво

         У номінації приймають участь майстри, які виготовляють стилізовану біжутерію (вироби зі шкіри, бісеру відповідно до тематики), стилізовані вироби з металу.

  1. Художньо-образне мистецтво

У номінації приймають участь виконавці патріотичних віршів.

 

         Учасники всіх номінацій розподіляються на дві вікові категорії:

         Молодь – від 15 до 17 років.

         Дорослі – від 18 років.

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: