Методичні рекомендації щодо участі та проведення Інтернет - конкурсу фото робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Барвиста Писанка»

 1. Інтернет - конкурс фото робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Барвиста Писанка» проходить один раз на рік (далі Конкурс).
 2. Термін проведення Конкурсу змінюватиметься кожного року, в залежності від дати Великодня.
 3. Мета та завдання Конкурсу: пошук і підтримка обдарованих дітей та молоді, народних умільців Луганщини; збереження, розвиток та популяризація народного мистецтва серед населення; виховання молоді та гармонійний розвиток особистості.
 4. Тематика Конкурсу – Великоднє яйце.
 5. Конкурс проходить у соціальній мережі Facebook на сторінці Обласний народний клуб «Золоте руно», в розділі «Заходи».
 6. У Конкурсі беруть участь народні умільці традиційного, сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Луганської області (без вікових обмежень).
 7. У Конкурсі приймають участь роботи виконані, лише у певній заданій тематиці, в різних напрямках та техніках традиційного, сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (писанкарство, вишивка, канзаші, квілінг, різьблення по дереву, живопис, витинанки тощо).
 8. Кількість робіт – одна робота (три фото): 1 фото – робота крупним планом; 2 фото – понорамне; 3 фото – робота з майстром (формат фото jpg, GIF та PNG). Фото з майстром не оприлюднюється.
 9. Для участі у Конкурсі необхідно:

 - заповнити розбірливо усі поля анкети-заявки (без скорочень);

- зробити 1 фото кожної з робіт та 1 фото робіт разом з майстром;

- з поміткою «Писанка» надіслати анкету-заявку та фото робіт на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 1. Представлені роботи мають бути високої якості, охайно оформлені, розкривати тематику Конкурсу. Роботи, що передбачають зовнішнє оздоблення, мають бути оформлені належним чином (рамка, портфоліо тощо).
 2. Вигляд роботи на фото повинен бути:

- робота на фото чіткої якості в гарному освітленні (не розпливчаста);

- робота на фото розташована рівно (не під кутом або по діагоналі);

- робота на фото без зайвих деталей, які не відіграють важливу роль у оздобленні роботи;

- якщо робота оздоблена в рамку або портфоліо, то фото вміщує в собі тільки роботу разом із рамкою або потрфоліо (без простору поза рамкою).

 1. Оформлення фото робіт при подачі заявки:

- кожне окреме фото вкладення має бути підписане, із зазначенням автора та назви роботи (підпис не в середині фото, а фото-файл);

- підпис вкладення повинен співпадати з назвою роботи, яка заявлена у анкеті.

 1. Організатор не здійснює додаткових робіт по корегуванню, ідентифікації наданих фото робіт. У випадку, якщо фото не відповідає наданим рекомендаціям, такі роботи не беруть участі у Конкурсі.
 2. Термін проведення Конкурсу: з 19 по 30 квітня 2021 року
 3. Термін прийому заявок: з 5 по 18 квітня 2021 року.

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: