«Ми вишиваємо Україну»

 

До Дня Незалежності телеканал«Україна» започаткував проект «Ми вишиваємо Україну». В рамках акції кожна область залишить на полотнищі у вигляді карти нашої держави вишитий орнамент, виконаний  у техніці і кольорах, притаманних саме її регіону.

Луганську область у цьому проекті представляли талановиті майстри Кремінщини.

5 серпня,  у приміщенні Кремінської районної державної адміністрації до створення карти – оберегу України долучились вишивальниці творчого об’єднання майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Скарбниця талантів» філії обласного народного клубу «Лівша» Луганського обласного центру народної творчості. Орнамент у традиційних для нашого регіону блакитних і червоних кольорах, вишивали майстрині: Лариса Гарькава, Надія Журавльова, Марія Жадан та Зоя Кедич. 


В народі кажуть, що українська вишивка - це «молитва без слів». Організатори та майстрині щиро сподіваються, що ось такі їх творчі зусилля є спільною молитвою про мир в Україні.

Як повідомила журналіст інформаційної програми «Події»,  Ганна Грішина, інтерв'ю з майстрими та вишиту карту презентують у День Незалежності. 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: