Обласний в межах Всеукраїнського огляд-конкурс клубних закладів в сільській місцевості впевнено крокує районами Луганської області. Тож, 18 жовтня комісію приймали Новобілянський сільський клуб Новопсковського району та Кризький сільський клуб Марківського району.

 

Творча молодь селища Новобіла смачним короваєм зустріла журі на порозі селищного Будинку культури, знайомство з яким запропонували розпочати яскравим концертом аматорських колективів закладу. Після святкової програми комісія провела огляд будівлі, матеріально-технічного забезпечення та облікової документації клубу. Будівля Новобілянського СБК справила позитивне враження, адже приміщення велике, сплановане з урахуванням особливостей роботи культурного закладу: має глядацьку залу, розраховану на 545 місць, 5 кімнат для гурткової роботи та дискотечну зону, розташовану у фойє. Протягом двох останніх років завдяки плановому стабільному фінансуванню з бюджету сільської ради, в закладі було проведено капітальний ремонт даху та оновлено глядацьку залу, проте, кімнати гурткової роботи все ще потребують ремонту, також, за словами директора закладу – Наталії Кутнякової,  до кінця поточного року заплановано здійснити заміну вікон, які на даний момент знаходяться в поганому стані.

В Будинку культури налічується 13 клубних формувань, серед яких один – хор «Сіячі», має звання «народний». Але, незважаючи на активну участь аматорських колективів у районних заходах, планово-облікова документація не ведеться згідно вимог. Членами журі огляду-конкурсу були надані поради щодо ведення журналів гурткової роботи, журналів з техніки безпеки життя учасників аматорських колективів та любительських об’єднань.

Другим в цей день, відкрив свої двері для обласної комісії Кризький сільський Будинок культури. Зустріла поважних гостей дівчина-осінь, яка провела екскурсію виставкою декоративно-ужиткового мистецтва, що була розташована у фойє закладу та запросила до тематично оформленої глядацької зали, де найкращі колективи та виконавці представили до уваги глядачів свої творчі здобутки. Аматорські колективи Кризького СБК ніколи не залишаються без нагород на районних та обласних заходах. Особливої уваги заслуговує кімната для занять, оформлена в українському народному стилі учасниками любительського об’єднання «Чарівна ниточка».

 На базі СБК працюють 5 аматорських колективів, яким, для повноцінної роботи, не вистачає приміщень, адже для гуртків у закладі виділяється 2 кімнати, з яких опалюється лише одна. Як і в попередньому закладі простежуються проблеми з оформленням документації з роботи гуртків та любительських об’єднань, які керівництво сільського Будинку культури пообіцяло виправити з використанням усіх методичних порад і пояснень обласної оглядової комісії.

 

 

 

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31