19 травня 2017 року за ініціативи Луганського обласного центру народної творчості у приміщенні Новоайдарського районного Будинку культури відбувся обласний святковий концерт «Культурна мозаїка» до Всесвітнього дня культурного розмаїття в ім’я діалогу та розвитку. 

Захід відбувся за сприяння управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА, Новоайдарської РДА і мав на меті утвердження принципів міжнаціонального миру й злагоди в суспільстві,  взаємоповаги та порозуміння між представниками різних національностей, збереження й популяризації культурної спадщини, народних традицій, мови, самобутності кожної національної культури Луганщини, підтримки талановитих митців, виконавців, колективів етнічних спільнот.

 

З вступним привітальним словом виступив Юрій Клименко – заступник голови Луганської обласної державної адміністрації, який наголосив, що налагодження міжкультурного діалогу є запорукою добробуту та процвітання нашої Батьківщини.

 

Національну культуру різних народів світу представляли вокальні, хореографічні, фольклорні колективи  міст та районів Луганської області: вокальне тріо «Айдарія» (смт. Новоайдар), народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія» та їх керівник Валерій Сидоренко (м. Лисичаськ), дитячий ансамбль танцю «Цвітень» (м. Щастя), Раїса Полянська (с. Денежникове, Новоайдарський р-н), дитячий зразковий танцювальний ансамбль «Орля» (м. Рубіжне), народний чоловічий гурт «Сватівські козаки» (м. Сватове), зразкова студія східного танцю «Атлантіс» (м. Лисичанськ), Шамугія Ірма (м. Сєвєродонецьк), народний аматорський фольклорно-етнографічний вокальний ансамбль «Калина» (с. Гречишкіне, Новоайдарський р-н), Максим Трофімов (м. Рубіжне), циркова студія «Кристал» (м. Рубіжне).

 

Всі виступи учасників вразили своєю майстерністю та неповторністю, кожен з них яскраво презентував культуру та традиції різних національностей, що проживають на території Луганщини. І ми сподіваємось, що даний захід стане традиційним та кожного року збиратиме все більше представників різних національностей під одних дахом в атмосфері дружби, любові та толерантності.

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Лютий 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4