23 вересня 2017 року у приміщенні МКУ «Палац культури» м. Рубіжне Луганським обласним центром народної творчості була організована творча зустріч жіночого квартету «Дивоцвіт» (с. Зимна Вода, Пустомитівський р-н, Львівська область) з вокальними колективами міста Рубіжного: Народним хором народної пісні (керівник Геннадій Васильєв), Народним хором ветеранів «Червона калина» (керівник Лідія Рогозіна), клубом «Зузстріч» територіального центру м. Рубіжне (керівник Галина Малкова).

 

Колектив «Дивоцвіт» у складі Мар’яни Іващишин, Лесі Дерпак, Віри Паращак і Марти Бойко було створено у лютому 2016 року. У березні цього ж року були запрошені на зйомку передачі «На часі» на Львівському телебаченні. Брали участь у Різдвяних фестивалях «Різдво в гаю», «Бойківська розколяда», «Прощання з колядою», «Лемківська маланка». Здобули перше місце в конкурсі-огляді колективів Пустомитівського району і друге місце – на обласному конкурсі-огляді колективів малих форм. Нещодавно повернулися із Фестивалю лемківської культури у Ждині (Республіка Польща). 

 

Так як у репертуарі колективу не лише народні і сучасні пісні, але й духовна музика, аматорські колективи мали змогу прослухати різнопланові твори: лемківські та українські народні пісні, виконані акапельно, сучасні українські пісні, а також «Молитву за Україну», яка особливо вразила усіх присутніх.

Рубіжанські колективи не залишились осторонь концертної програми і, в свою чергу, яскравими та емоційними виступами продемонстрували гостям високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури.

Зустріч пройшла в надзвичайно доброзичливій атмосфері, а всі присутні отримали новий досвід, знання та, найголовніше, нових друзів!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4