На Луганщині завершився осінній етап  обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest»

 

19 жовтня 2018 року у смт. Станиця Луганська районному будинку культури відбувся осінній етап  обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest». Організаторами Фестивалю-конкурсу є Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний центр народної творчості. Фестиваль зібрав розмаїття талантів. В Станицю Луганську з’їхались творчі аматорські колективи з Міловського, Біловодського, Сватівського, Білокуракинського районів Луганської області, також приїхали гості з Львівщини.

Володимир Юрійович Виборний, заступник начальника управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, підкреслив: «Метою фестивалю-конкурсу є пошук та підтримка обдарованих дітей та молоді, виховання національної свідомості у підростаючого покоління та залучення їх до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної спадщини».

Фестиваль-конкурс мав 8 номінацій: «Обрядові, родинно-побутові дійства та обряди», «Народна пісня», «Народний танець», «Народне музикування», «Народний гумор», «Народні ігри та розваги», «Народне декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво», «Сучасне декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво».

Конкурсну програму оцінювало поважне журі.

Після конкурсу відбулася велика концертна програма за участю гостей з Львівщини та аматорських колективів Станично-Луганського району.

На церемонії нагородження для вручення призів на сцену вийшли голова журі, заслужений діяч мистецтв України, директор обласного комунального закладу «Сєверодонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» Марина Яворська та директор Луганського обласного центру народної творчості Ірина Дячук. Вони привітали учасників осіннього етапу обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest», подякували за збереження та відродження фольклорно-етнографічної спадщини українського народу.

Осінній етап  обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest» завершився урочистою церемонією нагородження.

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: