23 листопада відбудеться тренінг «Організація роботи з охорони нематеріальної культурної спадщини на місцевому рівні»

Луганський обласний центр народної творчості планує проведення тренінгу «Організація роботи з охорони нематеріальної культурної спадщини на місцевому рівні» за участі членів районних/міських комісій з формування місцевих переліків елементів НКС.

Лекцію проводитиме Світлана Коновалова, завідуюча лабораторією дослідження нематеріальної культурної спадщини Харківського обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтв.

Заявки на учать у майстер-класі ( Завантажити ) приймаються до 21 листопада 2018 року на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також на сторінці Луганського обласного центру народної творчості ( Lugansk regional center of folk art ) у розділі «Повідомлення».

Програма заходу передбачатиме розгляд таких питань, як:

1)    Визначення елемента нематеріальної культурної спадщини: основні принципи ідентифікації та документування 

(учасники на конкретних прикладах дізнаються, як провести інвентаризацію нематеріальної культурної спадщини в селі, місті або районі; самостійно визначать і запропонують до внесення до обласного переліку елементи НКС);

2)    Просування елемента нематеріальної культурної спадщини до переліків усіх рівнів: головні вимоги, порядок і результат 

(учасники дізнаються про мету створення переліків елементів НКС, діючі нормативи і актуальну документацію; отримають необхідні практичні навички для заповнення облікової картки);

3)    Робота в громаді та основи проектного менеджменту 

(розмова про важливість залучення населення до роботи з інвентаризації НКС та конкретні методи; організація громадських слухань, створення ініціативної груп, пошук партнерів і спонсорів; учасникам буде запропоновано самостійно розробити ідею проекту з ревіталізації місцевого елемента НКС).

 4) Пошук фінансування проектів, пов'язаних з НКС, освітніх можливостях для тих, хто хоче далі розвиватися в цій сфері тощо.

 

Всі учасники даного заходу отримають сертифікат про участь у майстер-класі.

Дата проведення: 23 листопада 2018 року, початок о 10:00.

Місце проведення: приміщення Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв (м. Рубіжне, пр. Московський буд. 7-в).

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: