Українська писанка від Київщини до Луганщини

23 листопада 2018 року пройшла серія майстер-класів спрямованих на розвиток декоративно-ужиткового мистецтва в області – майстер-клас з писанкарства та майстер-клас з самчиківського розпису.

Учасників заходу гостинно зустрів  позашкільний навчальний заклад Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, м. Лисичанськ.

В майстер-класах взяли участь викладачі художніх шкіл, викладачі закладів системи освіти, художні керівники, методисти, керівники гуртків, любительських об’єднань міських, районних, сільських Будинків культури, студенти навчальних закладів, майстри народного мистецтва області.

Майстер-класи провели Народні майстрині України Тетяна Коновал та Ольга Машевська. У першій частині заходу учасники відвідали лекції та отримали теоретичні знання на тему «Українська писанка від Сяну до Дону», «Семантика народних символів, що використовуються у писанкарстві»; «Відродження народного самчиківського розпису, як перлини українського мистецтва».

По закінченні теоретичної частини майстер-класів, учасники розійшлись по різних аудеторіях, для проведення практичних занять з писанкарства та самчиківського розпису.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: