Майстер-клас Володимира Дольчука - художнього керівника ансамблю народного танцю «Барвінок» відбувся у Сєвєродонецьку 

2 грудня 2018 року в Сєвєродонецьку відбувся обласний майстер-клас з хореографічного мистецтва «Традиційний український танець. Теорія та практика», який проходив з метою підвищення рівня виконавської майстерності хореографічних аматорських колективів та розвитку хореографічного мистецтва Луганщини.

 Організатором майстер-класу виступив Луганський обласний центр народної творчості. Захід відбувся за сприяння Управління культури національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.

На запрошення Луганського обласного центру народної творчості, для проведення майстер-класу приїхав Володимир Дольчук, заслужений працівник України, відмінник освіти України, член правління національної спілки хореографів України, директор міжнародного культурного проекту «Арабески», художній керівник ансамблю народного танцю України «Барвінок».

В заході взяли участь 47 учасників майже з усіх куточків нашої області.

Програма проведення майстер-класу складалась з теоретичної та практичної частини.

Під час проведення навчання учасники мали  змогу ознайомитись з методикою вивчення екзерсизу  (вправи біля палки) народного танцю від plie до grandbattement. Після чого до їх уваги були запропоновані етюди Полісся та Центральної України, а також методика виконання віртуозних рухів у народному танці. Окремо були представлені чоловічі трюки та жіночі оберти і крутки. На останок Володимир Дольчук, на прохання учасників майстер-класу, розучив з ними поліський дитячий фольклорний танок «Капустка». Закінчився майстер-клас бурхливими оплесками та словами великої вдячності за надану можливість участі у ньому.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Всі учасники майстер-класу отримали сертифікати Луганського обласного центру народної творчості, які засвідчують участь у майстер-класі та унікальні навички та вміння, які вони обов'язково використовуватимуть у своїй роботі та передаватимуть своїм вихованцям та учням.

Луганський обласний центр народної творчості висловлює слова великої вдячності Володимиру Дольчуку – дуже талановитому хореографу та викладачу за блискуче проведений майстер-клас!Сподіваємось на подальшу, не менш плідну співпрацю!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: