Підсумки обласного інтернет-конкурсу «Барвиста писанка» 2019

Протягом квітня відбувся обласний Інтернет-конкурс «Барвиста писанка». Мета та завдання конкурсу: пошук і підтримка обдарованих дітей та молоді, народних умільців Луганщини; збереження, розвиток та популяризація народного мистецтва серед населення; виховання та гармонійний розвиток особистості.

З кожним роком конкурс розширює географію учасників. Цього року серед учасників конкурсу були не тільки умільці Луганської, а й Житомирської області.

Конкурс проходив за двома віковими категоріями – І дитяча (7-18 років) та ІІ доросла (старше 18 років). Понад 300 робіт продемонстрували 57 народних умільців Новопсковського, Новоайдарського, Кремінського, Міловського, Сватівського, Станично-Луганського, Попаснянського районів, Красноріченської та Чмирівської об’єднаних територіальних громад Луганської області та м. Новоград-Волинський Житомирської області. Представлені роботи виконані у традиційних та сучасних напрямках та техніках декоративно-прикладного мистецтва – вишивака, писанкарство, витинанка, бісероплетіння, декупаж, декоративний розпис тощо.

Визначення переможців проходило відкритим голосуванням відвідувачів нашої сторінки у соціальній мережі Фейсбук. За результатами голосування були визначені переможці обласного Інтернет-конкурсу «Барвиста писанка».

І вікова категорія (7-18 років)

ІІІ місцеКароліна Марценюк, учасниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва "Фентезі" (керівник Юлія Бєшенко) Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської об'єднаної територіальної громади (28 балів);  Анна та Олександра Ліфінцеви, учасниці студії творчого розвитку «ХобіБум» (керівник Олена Ліфінцева) Новопсковської районної бібліотеки для дітей (24 бали).

ІІ місцеВалерія Сірик,  вихованка опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Чмирівський ліцей" Чмирівської об'єднаної територіальної громади (54 бали); Каміла Бєшенко, учасниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва "Фентезі" (керівник Юлія Бєшенко) Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської об'єднаної територіальної громади (36 балів); Анастасія Харченко, учасниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва "Фентезі" (керівник Юлія Бєшенко) Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської об'єднаної територіальної громади (33 бали).

І місце - Сафіна  Гнатенко, вихованка опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Чмирівський ліцей" Чмирівської об'єднаної територіальної громади (87 балів); Тетяна  Черв’як, вихованка опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Чмирівський ліцей" Чмирівської об'єднаної територіальної громади (82 бали).

 

ІІ вікова категорія (від 18 років)

ІІІ місце - Зоя Сікора, учасниця клубу «Творча стежина» (керівник Ольга Ліхачова) міської комунальної установи «Палац культури» м. Рубіжне                                                                                (36 балів); Юлія Бєшенко, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва "Фентезі" Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської об'єднаної територіальної громади (33 бали).                       

ІІ місце - Галина Буцька, керівник любительського обʼєднання "Академія творчості" Заайдарівського сільського Будинку культури Новопсковського району (49 балів);  Катерина  Знов’як  та Ганна  Антошук, учасниці творчого обʼєднання "Лівша" Новопсковського районного Центру культури та дозвілля (51 бал).

І місце - Галина  Глущенко, керівник любительського об`єднання «Забава» Новобілянського сільського будинку культури Новопсковського району (94 бали).

Особливу відзнаку отримали учасники Марина Матвійчук і Катерина Герасимчук, учениці школи мистецтв  з м.Новоград-Волинський Житомирської області. Роботи вихованців виконані у новій, малопоширеній техніці «кінусайга».

 

Вітаємо переможців!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: