Відбулось засідання ради директорів

Якщо,слухаючи вас, дивляться вам в обличчя, реагують на ваші слова,

погляд спрямований вам в очі – будьте впевнені: ви спілкуєтеся».

М.Лісна

 

8 червня 2019 року на базі БК с. Мирна Долина Попаснянського району відбулось засідання Ради директорів міських, районних закладів культури та клубних закладів об’єднаних територіальних громад Луганської області.

Гостей радо зустріла директор БК с. Мирна Долина Наталія Міхайлова.

Розпочав засідання голова Ради директорів Олександр Тіханов, директор Новоайдарського районного Будинку культури. Він поділився досвідом участі у Проекті культурного обміну між Луганською та Львівською областями. Мета проекту – обмін досвідом роботи колективів художньої самодіяльності, розширення і укріплення культурних обмінів задля збереження діалогу між різними регіонами України.

Також Олександр Тіханов презентував досвід участі вокального тріо «Айдарія» Новоайдарського районного Будинку культури у Всеукраїнському фестивалі народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки» (Рівненська область). Всеукраїнський фестиваль народної творчості, історії та побуту створений з метою популяризації, вивчення народних звичаїв, обрядів, традиційного народного мистецтва, народних ремесел і кухні, що побутують у регіонах. За фестивальні роки побували колективи з усіх куточків України. О.Тіханов сказав: «Побувавши на фестивалях такого плану, поринаєш у атмосферу побутування давніх звичаїв та обрядів. Раджу всім брати участь у таких заходах, адже фольклорне свято згуртовує людей, вражає своєю самобутністю й творчим піднесенням».

Під час засідання очільниками міських, районних Будинків культури та Будинків культури об’єднаних територіальних громад були розглянуті нагальні проблеми роботи клубних закладів області – сценічне оформлення, освітлення, опалення – та  обговорене їх вирішення в умовах невеликого фінансування.

З метою обміну досвідом проведення різноманітних заходів директор Палацу культури м. Лисичанськ, Валерія Козинська запропонувала скласти наступний збірник сценаріїв (з досвіду роботи клубних закладів Луганської області). Нагадаємо, що перша збірка сценаріїв «Розмаїття життя» вийщла в світ у 2016 році.

По закінченню наради керівники клубних закладів зазначили, що такі зустрічі необхідні, тому що спілкування є важливою духовною потребою особистості як суспільної істоти. Потреба людини у спілкуванні зумовлена її буттям, та необхідна  у процесі діяльності. Спільна діяльність - в першу чергу трудова - не може здійснюватися успішно, якщо між співрозмовниками не налагоджені відповідні контакти та немає  існувати взаєморозуміння.