Вальс тисячі ниток

Останнім часом мереживо - це досить модний тренд, він кожному підходить і добре поєднується з іншим одягом. Дизайнери стверджують, що ви ніколи не помилитеся, вибравши мереживо.

 

17 серпня 2019 року Луганським обласним центром народної творчості з метою розвитку декоративно-ужиткового мистецтва області, оновлення, розширення теоретичних та практичних знань майстрів народного мистецтва області з традиційних видів народного мистецтва було проведено майстер-клас з плетіння мережива на коклюшках. Ділилася своїми знаннями та вміннями зі всіма охочими народна майстриня Луганщини Лариса Гарькава, керівник Кремінського районного об’єднання майстрів «Скарбниця талантів». У майстер-класі взяли участь понад 100 майстрів народного мистецтва Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської та Луганської областей. У першій частині заходу учасники відвідали лекції та отримали теоретичні знання на тему: «Плетіння мережива на коклюшках як один із видів старовинного декоративно-прикладного мистецтва». У теплій дружній атмосфері пройшла і друга частина заходу, а саме: майстер-клас з плетіння мережива, де відвідувачі мали змогу отримати практичні знання на тему «Методи та прийоми плетіння мережива».

По закінченню заходу всі учасники майстер-класів окрім теоретичних та практичних знань отримали сертифікати, що засвідчують наявність отриманих навичок та знань.