Відкрилась виставка «Інтер’єрна лялька»!

 

Що таке іграшка?

Які бувають іграшки?

Які функції виконує іграшка?

З яких матеріалів можна

виготовити іграшку власноруч?

 

Відповідь на всі ці запитання-виставка Луганського обласного центру народної творчості «Інтер’єрна лялька»

З 24 вересня по 13 жовтня 2019 року  у нашій світлиці діє виставка сучасного декоративного мистецтва «Інтер’єрна лялька». У експозиції представлені роботи майстрів обласного народного клубу «Золоте руно».

Інтер’єрна іграшка, особливо лялька, сьогодні популярна практично скрізь. Попри глибоку, тисячолітню історію, відроджуватися це мистецтво почало лише останніми роками. Якщо донедавна світ задовольняли фабричні тиражовані іграшки, то зараз неабияку зацікавленість викликають іграшки оригінальні, створені за технологією hand made. Такі витвори допомагають ознайомитися з культурними традиціями предків, формувати основи цілісної естетичної культури і толерантності через пізнання художнього образу ляльки і народних традицій. Лялька – один з найдивовижніших витворів мистецтва. Вона цікава всім. Від інших видів мистецтва її відрізняє те, що вона супроводжує людину з перших років її життя.

Інтер’єрні ляльки - це не іграшки для дітей, у них інше призначення. Колекційні, декоративні інтер’єрні ляльки відкривають нові можливості для дизайну, стають чудовим доповненням інтер’єру будь-якого стилю: і класичного, і етнічного, і сучасного. Завдяки оригінальності вони займають почесне місце серед інших предметів декору. Адже створення ляльки – мистецтво завжди молоде, веселе і прекрасне!

Запрошуємо гостей та мешканців області поринути в казковий світ ляльок за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний,26.