15 листопада 2019 методисти ЛОЦНТ провели зустріч з напрямку «Нематеріальна культурна спадщина»

Луганський обласний центр народної творчості розпочав проведення обласних семінарів-практикумів з організації роботи зі збору, обробки та формування реєстрів елементів НКС, які протягом листопада відбудуться на території об’єднаних територіальних громад області.

15 листопада з метою забезпечення  набуття та оновлення спеціалістами  теоретичних та практичних знань у напрямку «Нематеріальна культурна спадщина» методисти ЛОЦНТ провели зустріч з працівниками закладів культури та зацікавленими особами Красноріченської об’єднаної територіальної громади.

Учасники семінару-практикуму, працівники сфери культури смт. Красноріченське, с. Новоолександрівка, с. Бараниківка, мали змогу отримати теоретичні знання з організації роботи з дослідження, охорони та збереження НКС на місцевому рівні. Тема семінару розкривала важливі та актуальні питання ролі закладів культури в охороні НКС. Програма семінару-практикуму передбачала не тільки теоретичне, а і практичне заняття, завдання яких дали можливість присутнім удосконалити практичні навички зі збору, обробки та формування місцевих реєстрів елементів НКС. Учасники вчилися складати список елементів НКС, які побутують на території їх села, ОТГ.  Під керівництвом методиста ЛОЦНТ Надії Лєбєдевої, було складено зразок облікової картки ймовірного елементу НКС. Слухачі самостійно виявили загрози, ризики і знайшли вирішення питань щодо життєздатності та охорони обраного елементу.

Актуальні питання, які були розглянуті під час проведення семінару-практикуму, дали змогу учасникам застосовувати знання у галузі НКС на практиці. Отримані знання та навички слухачі семінару зможуть використати під час пошуково-дослідницької роботи, документуванні та у заходах з охорони та життєздатності місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: