«SMM-просування у галузі культури»

З метою забезпечення отримання працівниками клубних закладів знань і практичних навичок з інформаційних і комунікаційних технологій Луганський обласний центр народної творчості розпочав проведення циклу семінарів-практикумів «SMM-просування у галузі культури». Перший семінар-практикум відбувся 15 листопада для працівників закладів культури Красноріченської об’єднаної територіальної громади.

На заході йшла мова про поширення творчої продукції в соціальних мережах. Провідний методист з музичного мистецтва ЛОЦНТ Ксенія Ганджа розповіла про типи соцмереж та їхні особливості, адже вибір соціальної мережі – це важливе питання  в процесі поширення творчого продукту. В ході семінару-практикуму був розглянутий весь алгоритм SMM-просування творчої продукції: від вивчення аудиторії соціальної мережі і створення акаунту  до особливостей комунікації з користувачами соцмереж. Особлива увага приділялась різновидам акаунтів, механізмам генерації тематичного контенту, існуючим типам постів в контексті SMM-просування, поняттю брендінга та різновидам форматів заходів, основним принципам роботи з контентом.

Також в процесі обговорення теми були виявлені основні навички, якими повинен володіти SMM-менеджер для досягнення результативності у своїй роботі. На прикладах були розглянуті різновиди та структура прес-релізів, промо-постів, статей, фото та відеорепортажів. Слухачі ознайомились з програмами Canva, poster Designer, Photoshop, Fotojet, Fotor, Paint, з якими можна працювати при створенні афіш та флаєрів різноманітних заходів.

         Наприкінці семінару-практикуму усі присутні впевнилися в тому, що за допомогою професійного менеджерського підходу з SMM-просування можливо зробити творчий проект не тільки успішним, а й комерційним.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: