День Гідності та Свободи

Було колись в Україні – ревіли гармати.

Було колись – запорожці вміли панувати.

Панували, добували і славу, і волю…

 

Тарас Шевченко

 

З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки - України. Здавалось би, доля нарешті подарувала нам унікальну можливість стати незалежною Європейською державою, але історія надала ще один іспит. І знову молодь, студенти, громадяни вийшли на майдан, вибираючи свою гідність. Нація потребує активності, єдності, самопожертви.

З метою вшанування мужності і патріотизму громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  21 листопада ЛОЦНТ провів просвітницький захід «Україна – територія гідності й свободи» до Дня Гідності та Свободи, в якому прийняла участь студентська молодь Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму.

Також в рамках проведення заходу студенти ознайомились з виставкою сучасного патріотичного плакату «Україна в серці» Юрія Неросліка, військового 92-ї окремої механізованої бригади. В експозиції 20 робіт автора, які доносить до суспільства інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, змушують замислитись над темою єдності, патріотизму, сили духу та міцності українського народу. Своїми роботами автор прагне прищепити любов до Батьківщини, розвиває бажання бути гідними громадянами України.

Ми впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про захисників нашої держави писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які показали свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: