Семінар-практикум ««SMM-просування у галузі культури» для працівників культури Білокуракинської ОТГ

З метою отримання працівниками клубних закладів знань і практичних навичок з інформаційних і комунікаційних технологій Луганський обласний центр народної творчості проводить цикл семінарів-практикумів «SMM-просування у галузі культури».

 20 листопада 2019 року спеціалістами нашого Центру був здійснений виїзд до Білокуракинської об’єднаної територіальної громади. На семінарі-практикумі були оговорені ключові питання стосовно SMM-просування творчих проектів: причини виникнення культурного менеджменту у просторі соціальних мереж, короткий огляд social media, національний та міжнародний досвід SMM-просування у галузі культури, аналітика популярності інтернет-платформ в Україні, портрети користувачів різних соціальних мереж.

Детально була розглянута стратегія просунення мистецького бренду в мережі інтернет: оформлення, механізм просування, підготовка контенту, робота с хештегами, інтегрування з іншими мережами, зворотній зв’язок з аудиторією та вибір каналів. Особлива увага приділялась методам залучення фоловерів, збору відгуків та оцінок і роботі із негативом.

На практичній частині заходу слухачі ознайомились з програмою Canva для створення афіш та флаєрів різноманітних заходів.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: