Запрошуємо взяти участь в обласній інтернет-акції «Весела Маланка»!

До участі запрошуються творчі колективи, окремі виконавці установ культури, навчальних закладів, любительських об’єднань та клубів за інтересами, родинні колективи без вікових обмежень.

Інтернет-акція «Весела Маланка» проводиться в рамках організації та проведення Новорічно-Різдвяних свят в Луганській області з 01/01/20 по 19/01/20.

Мета Інтернет-акції: розвиток аматорського фольклорного, вокального та театрального мистецтва; відтворення, популяризація та збереження народних звичаїв, свят, традицій та обрядів; сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників та глядачів, збагачення їх духовності.

Для участі у Інтернет-акції надсилається професійний відеозапис з виконанням обрядових дійств і музичних творів українського фольклору зимового циклу. Співаються щедрівки, декламуються вірші, розігруються новорічні вистави («Коза», «Маланка»). Відеоматеріал, відзнятий у поганій якості не розглядається.

Анкета-заявка на участь в Інтернет-акції надсилається за формою згідно з додатком до Положення обласної інтернет-акції «Весела Маланка» разом із відео.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: