Зустріч керівників Луганського обласного центру народної творчості та Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва

8 січня відбулась ділова зустріч директора нашого Центру Ірини Дячук та керівника Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва Олени Златової.

Пані Ірина ознайомилась зі структурою комунальної установи "Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва" Запорізької обласної ради та познайомилась з творчим колективом.

Під час зустрічі керівники обмінялись досвідом роботи з таких питань: реалізація державної політики у галузі народної творчості, організація дозвілля населення, етнокультурний розвиток, вивчення та координація процесів культурного розвитку, якими способами туризм може сприяти популяризації нематеріальної культурної спадщини регіонів.

Також розглядалися питання договору про співпрацю між Центрами:

взаємна співпраця, спрямована на підвищення кваліфікації спеціалістів обох обласних центрів із використанням їхнього потенціалу і розширення  можливостей для розвитку визначених напрямків методичної, культурно-освітньої діяльності; обмін досвідом зі збереження і розвитку народної творчості та аматорського мистецтва, національної культури українського етносу та етнокультурних груп, які проживають на території Запорізької та Луганської областей, впровадження нових технологій і методик культурно-освітньої роботи.

                                        

Зустріч завершилась відвідуванням історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» на острові Хортиця. Комплекс являється продовженням експозиції Музею історії українського козацтва. Це одна з найвідоміших пам’яток Запоріжжя та «must have» для відвідання. Адже сам острів Хортиця, з його прекрасною природою та археологічними знахідками, вартий уваги кожного мандрівника.

                           

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31