Всеукраїнська нарада керівників обласних Центрів народної творчості України у Луцьку

16-17 грудня 2019 року на базі Волинського обласного науково-методичного центру культури відбулась Всеукраїнська нарада керівників обласних Центрів народної творчості України за участі представників Міністерства культури України. Луганський обласний центр народної творчості на нараді представила завідуюча відділом Анжела Филипська.

Про основні зміни в системах надання публічних послуг клубних закладів в рамках реформи системи надання культурних послуг розповів директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України Ярослав Петраков.

Марина Кулініч – державна експертка з питань регіональної політики Директорату стратегічного планування, висвітлила та обговорила з присутніми важливі та актуальні питання розвитку галузі культури, моделювання базової мережі закладів культури в умовах децентралізації.

Під час наради відбулося обговорення та визначення пріоритетних напрямків розвитку галузі культури в регіонах України, окреслення шляхів подальшої діяльності Обласних центрів народної творчості (центрів культури) України в сучасних суспільно-економічних умовах, обговорення Положення про клубний заклад, яке до уваги присутніх презентувала головний спеціаліст Головного управління стратегічного планування та розвитку Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Світлана Ахова. Про стан, проблеми та перспективи розвитку закладів культури Волині в умовах децентралізації доповіла начальник управління культури з питань релігій та національностей Волинської ОДА Ольга Чубара. Про досвід співпраці зі спеціалістами галузі культури в об’єднаних територіальних громадах та про потенціальні можливості й загрози розвитку аматорського мистецтва та народної творчості розповіла учасникам наради Любов Рожнова – директор Волинського обласного науково-методичного центру культури. Обговорення піднятих питань сфери культури продовжилось роботою фокус-груп (очікувані результати), під час роботи яких, керівники та представники обласних центрів народної творчості досліджували та аналізували окремо поставлені перед ними теми: «Кращі практики творчого самовираження», «Історія успіху популяризації народної творчості», «Поліфункціональні центри, як публічні простори в громадах».

Учасники наради ознайомились із сакральним мистецтвом Волині – Музей Волинської ікони та Свято-Троїцький кафедральний Собор Православної Церкви України, відвідали Замок Любарта, Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки та будинок культури, ознайомились з діяльністю Волинського обласного науково-методичного центру культури.

Цікавою та змістовною для учасників наради стала участь у творчі зустрічі у культурно-мистецькому центрі «Красне» міста Луцька, Центру культури с. Михлин Городищенської ОТГ, мистецькому інтерактиві Ковельського культурно-просвітницького центру, культурно-просвітницького центру та міського народного Дому «Просвіта».

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31