Обласний конкурс аматорів театрального мистецтва «Гримаски»

Опубліковано: 08 березня 2020

З метою розвитку аматорського театрального мистецтва, підвищення ідейного та художнього рівня виконавської майстерності, задоволення естетичних та духовних потреб населення за допомогою української драматургії у термін з березня по грудень 2020 року Луганський обласний центр народної творчості проводить обласний конкурс аматорів театрального мистецтва «Гримаски». Конкурс проводиться у закладах культури Луганської області згідно з графіком.

До участі у конкурсі запрошуються аматорські театральні колективи різних жанрів, напрямків і стилів. Учасники представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п’єс, що мають композиційно закінчений характер, або повноцінні вистави. Мова творів українська.

Рекомендуємо включити до конкурсної програми твори української поетеси, письменниці Лесі Українки, під гаслом вшанування якої проходять 2020-2021 роки.

Заявки приймаються до 31 березня 2020 року на е-mail ЛОЦНТ:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: