Вітаємо переможців обласного Інтернет-конкурсу «Барвиста писанка» 2020

Завершився обласний Інтернет-конкурс «Барвиста писанка», який проходив протягом квітня. Започаткований Луганським обласним центром народної творчості з метою збереження, розвитку та популяризації народного мистецтва, пошуку обдарованих дітей та молоді, вже став щорічним. Кожного року зростає не тільки кількість учасників, а й вражає рівень робіт і обирати переможців стає все складніше.

Цього року в конкурсі взяли участь 120 досвідчених народних умільців та юних майстрів народного мистецтва Луганської та Житомирської областей. Вперше учасниками нашого конкурсу стали діти з інвалідністю та особливими потребами, які склали неабияку конкуренцію постійним учасникам конкурсу. Велика кількість учасників конкурсу, розмаїття напрямків та технік, в яких виконані роботи дає зрозуміти, що традиції української культури не тільки продовжують жити, а й розвиваються трансформуючись у сучасне мистецтво.

Представлені на конкурсі роботи були виконані в різноманітних напрямках та техніках: образотворче мистецтво, вишивка, витинанка, писанкарство, лозоплетіння, художній розпис, в’язання, лялькарство, бісероплетіння, ниткова графіка, джутова філігрань, квілінг, орігамі,  деку паж, аплікація, великодній декор.

Голосування відбувалося в соціальній мережі Facebook, з моменту розміщення конкурсних робіт. Переможцями  стали учасники, яки отримали найбільшу кількість голосів у ході відкритого онлайн - голосування, у кожному з напрямків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

«Образотворче мистецтво»

диплом І ступеня – Катерина Лінник учениця образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач Юрій Шкабара, Житомирська область; диплом ІІ ступеня – Марина та Вероніка Дзик учасниці гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Фентезі» Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Юлія Бєшенко, Старобільський район; Софія Гичко,  Анастасія Савчук учениці образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Олена Бондаренко, Житомирська область; диплом ІІІ ступеня – Наталія Хачатрян учениця образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Юрій Шкабара, Житомирська область; Вероніка Плісак, Карина Герасимчук учениці образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Ольга Шкабара, Житомирська область.

«Писанкарство»

диплом І ступеня – Софія Хмельницька учасниця гуртка «Природа і фантазія» комунальної установи «Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді», керівник Олена Хмельницька, м. Рубіжне; Дар’я Сільницька учасниця гуртка «Творча мозаїка» Донцівської сільської бібліотеки-філії Новопсковської централізованої бібліотечної системи, керівник Валентина Гнєтнєва, Новопсковський район; Галія Літвінова керівник хобі-клубу «Руками створена краса» Центральної районної бібліотеки Новопсковської централізованої бібліотечної системи, смт. Новопсков; Наталія Явіца учасниця хобі-клубу «Руками створена краса» Центральної районної бібліотеки Новопсковської централізованої бібліотечної системи, керівник Галія Літвінова смт. Новопсков; диплом ІІ ступеня – Костянтин Строєнко учасник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Рожеві окуляри» Чмирівського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Олена Литвиненко, Старобільський район;

«Художній розпис»

диплом І ступеня – Ірина Літвінова, м. Рубіжне; Олена Бондаренко керівник районного любительського об'єднання «Чарівна скринька» комунального закладу «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка», м. Сватове.

«Декоративний розпис»

диплом І ступеня – Аліна Рябчикова учасниця гуртка  «НОН-СТОП» Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Юлія Бєшенко, Старобільський район; Анжеліка Проценко, смт. Білокуракине; диплом ІІ ступеня – Вікторія Дмітрієва, Сергій Савченко вихованці комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», Попаснянський район; Наталія Дубіна культорганізатор Бутівського сільського клубу Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, Старобільський район; диплом ІІІ ступеня – Тамара Заєць завідуюча Луб’янського сільського Будинку культури Білокуракинської селищної ради; Євгенія Завадська завідуюча Попівського сільського клубу Білокуракинської селищної ради.

«Лозоплетіння»

диплом І ступеня – Олександр Сіренко майстер Петропавлівського селищного Будинку культури,Станично-Луганський район.

«Лялькарство»

диплом І ступеня – Ніка Летуча учасниця гуртка «Етнолялька» комунального закладу «Рубіжанська обласна санаторна школа інтернат I-III ступенів», керівник Ольга Ліхачова, м. Рубіжне; Олена Крецкл,смт. Станиця Луганська; диплом ІІ ступеня – Олена Чистоклєтова учасниця клубу «Творча стежина» міської комунальної установи «Палац культури», керівник Ольга Ліхачова, м. Рубіжне; Ольга Колтунова майстриня декоративно-прикладного мистецтва, смт. Станиця Луганська.

«Художня вишивка»

диплом І ступеня – Анастасія Горяна, Аліна Закутько, Єлізавета Попова учасниці любительського об’єднання «Вишивка» Новорозсошанського сільського Будинку культури, керівник Алла Шуєва, Новопсковський район; Тетяна Мєдвєдєва учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів» комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система», керівник  Маїса Гнєушева; клуб любителів вишивки «Червона ниточка», керівник Валентина Бєлянська, м. Сєвєродонецьк; диплом ІІ ступеня – Гагга Єрьоменко учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів» комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система», керівник  Маїса Гнєушева; Віра Матіна учасниця клубу «Натхнення», керівник Катерина Товстоп’ятенко, м. Сєвєродонецьк; диплом ІІІ ступеня – Людмила Коваленко керівник любительського об’єднання «Сонька – золота ручка» Бараниківського сільського клубу Красноріченської селищної ради, Кремінський район; Людмила Краснощекова учасниця клубу «Натхнення», керівник Катерина Товстоп’ятенко, м. Сєвєродонецьк.

«Вишивка бісером, бісероплетіння»

диплом І ступеня – Аліна Приходько учасниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Рожеві окуляри» Чмирівського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Олена Литвиненко, Старобільський район; Марія Казміна учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів» комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система», керівник  Маїса Гнєушева; Марія Кондратюк учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів» комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система», керівник  Маїса Гнєушева; диплом ІІ ступеня – Ольга Ліхачова керівник клубу «Творча стежина» міської комунальної установи «Палац культури», м. Рубіжане; Марина Ригун керівник любительського об’єднання «Натхнення» Петрівського сільського Будинку культури, с. Коржове, Сватівський район; Ганна Золотухіна директор Петропавлівського селищного Будинку культури, Станично-Луганський район.

«Витинаночка»

диплом І ступеня – Вероніка Ринкова учасниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Фентезі» Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Юлія Бєшенко, Старобільський район; Зоя Сікора учасниця клубу «Творча стежина» міської комунальної установи «Палац культури», керівник Ольга Ліхачова, м. Рубіжне.

«В’язання»

диплом І ступеня – Софія Сагова вихованка комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», м. Золоте, Попаснянський район; Надія Швид учасниця гуртка «Вмілі рученята» Нижньовільхівського сільського будинку культури, керівник Світлана Удоденко,        Станично-Луганський район; Тетяна Немченко учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів» комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система», керівник  Маїса Гнєушева; диплом ІІ ступеня – Олексій Кислов учасник громадської організації «Клуб для дітей та молоді з особливими потребами «ШАНС», м. Попасна; Софія Шитова учасниця студії декоративно-ужиткового мистецтва «Дива в долоньках» філії міської комунальної установи «Палац Культури», керівник Юлія Чеботарьова, м. Рубіжне; Ганна Калугіна учасниця гуртка «Вмілі рученята» Нижньовільхівського сільського будинку культури, керівник Світлана Удоденко, Станично-Луганський район; Світлана Удоденко керівник гуртка «Вмілі рученята» Нижньовільхівського сільського будинку культури, Станично-Луганський район; диплом ІІІ ступеня – Оксана Кисельова учасниця районного любительського об'єднання «Чарівна скринька» комунального закладу «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка», керівник Олена Бондаренко, м. Сватове.

«Джутова філігрань»

диплом І ступеня – Софія Семенова учасниця студії декоративно-ужиткового мистецтва «Дива в долоньках» філії міської комунальної установи «Палац Культури», керівник Юлія Чеботарьова, м. Рубіжне; Алла Шуєва керівник любительського об’єднання «Вишивка» Новорозсошанського сільського Будинку культури, Новопсковський район; Марія Кожухова учасниця клубу «Натхнення», керівник Катерина Товстоп’ятенко, м. Сєвєродонецьк.

«Великодній декор»

диплом І ступеня – Вероніка Місюра учениця образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Ольга Шкабара, Житомирська область; Анна та Олександра Ліфінцеви учасниці творчого гуртка «Хобі Бум» районної бібліотеки для дітей комунального закладу «Новопсковська централізована бібліотечна система», керівник Олена Ліфінцева, смт. Новопсков; Олена Ліфінцева керівник творчого гуртка «Хобі Бум» районної бібліотеки для дітей комунального закладу «Новопсковська централізована бібліотечна система», смт. Новопсков; Юлія Бєлікова керівник гуртка «АРТ-декор» комунального закладу «Палац культури ім. В.Сосюри м. Лисичанська»; диплом ІІ ступеня – Анастасія Цимбал вихованка комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», м. Попасна; Катерина Ільчук Л учениця образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Ольга Шкабара, Житомирська область; Юлія Бєшенко керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, Старобільський район; Ганна Антошук керівник творчого об’єднання «Лівша» Новопсковського районного центру культури та дозвілля, смт. Новопсков; Аліна Стрєльнікова учасниця творчого об’єднання «Лівша» Новопсковського районного центру культури та дозвілля, керівник Ганна Антошук, смт. Новопсков; диплом ІІІ ступеня – Артем Коваль вихованець комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», м. Попасна; Стефанія Шевцова учасниця студії декоративно-ужиткового мистецтва «Дива в долоньках» філії міської комунальної установи «Палац Культури», керівник Юлія Чеботарьова, м. Рубіжне; Ольга Хворостян учасниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Рожеві окуляри» Чмирівського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Олена Литвиненко, Старобільський район; Галина Буцька керівник клубу за інтересами «Гармонія» Заайдарівського сільського Будинку культури Новопсковської селищної ради; Ірина Моісєєва майстриня Петропавлівського селищного Будинку культури, Станично-Луганський район; Марина Гончарук майстриня Петропавлівського селищного Будинку культури, Станично-Луганський район; Марина Ватєтіна майстриня Петропавлівського селищного Будинку культури, Станично-Луганський район.

«Плетіння з паперу»

диплом І ступеня – Любов Зайцева учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів» комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система», керівник  Маїса Гнєушева.

«Солодка скринька»

диплом І ступеня – Тетяна Івахненко учасниця районного любительського об’єднання «Чарівна скринька» комунального закладу «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка», керівник Олена Бондаренко, м. Сватове.

«Найбільша писанка Луганщини»

диплом І ступеня – гурток «Природа і фонтазія» комунальної установи «Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді», керівник Олена Хмельницька, м. Рубіжне.

«Прикраси з фетру»

диплом І ступеня – Софія Гичко учениця образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Олена Бондаренко, Житомирська область» диплом ІІ ступеня – Анастасія Колєснік учасниця гуртка «Бібліоумійки» Закотненської сільської бібліотеки філії Новопсковської централізованої бібліотечної системи, керівник Юлія Колєснік, Новопсковський район; диплом ІІ ступеня – Ілля Бровар, Радомір Дарічєв учасники гуртка «Умілі ручки» Червонопопівського сільського клубу, керівник Ганна Дарічєва, Кремінський район.

«Кінусайга»

диплом І ступеня – Андрій Коваль учень образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Ольга Шкабара, Житомирська область.

«Візерунки з пластиліну»

диплом І ступеня – Ольга Савчук учениця образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського, викладач  Ольга Шкабара, Житомирська область; диплом ІІ ступеня – Ірина Сафонова вихованка комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», м. Попасна.

«Ниткова графіка»

диплом І ступеня – Каміла Бєшенко учасниця гуртка  «Нон-Стоп» Вишневського сільського Будинку культури Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Юлія Бєшенко, Старобільський район; диплом ІІ ступеня – Альбіна Бахмут учениця опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чмирівський ліцей», викладач Тетяна Морозова,Чмирівська об’єднана територіальна громада, Старобільський район.

«Декупаж»

диплом І ступеня – Поліна Фатєєва учасниця студії декоративно-ужиткового мистецтва «Дива в долоньках» філії міської комунальної  установи «Палац Культури», керівник Юлія Чеботарьова, м. Рубіжне.

«Квілінг»

диплом І ступеня – Діана Шиян учениця опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чмирівський ліцей», викладач Тетяна Морозова, Чмирівська об’єднана територіальна громада, Старобільський район.

«Модульне орігамі»

диплом І ступеня – Герман Верховод учасник гуртка «Умілі ручки» Бутівського сільського клубу Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Тетяна Дубина, Старобільський район.

«3D моделювання, малювання 3D ручкою»

диплом І ступеня – Тимофій Дубіна учасник гуртка «Умілі ручки» Бутівського сільського клубу Центру культури і дозвілля Чмирівської сільської ради, керівник Тетяна Дубина, Старобільський район.

«Пап’є-маше»

диплом І ступеня – Діана Кліменюк зразкова дитяча студія декоративно-ужиткового мистецтва «Домовичок» Кіндрашівського будинку культури, керівник Ніна Твердохліб, Станично-Луганський район; диплом ІІ ступеня – Дар’я Фіногенова, Вєра Каминіна учасниці студії декоративно-ужиткового мистецтва «Дива в долоньках» філії міської комунальної установи «Палац Культури», керівник Юлія Чеботарьова, м. Рубіжне; диплом ІІІ ступеня – Марія Клименко вихованка комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», м. Попасна.

«Аплікація»

диплом І ступеня – Владислав Захарченко, Олександр Іванов вихованці комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», м. Попасна; диплом ІІ ступеня – Дмитро Тютюнніков, Юлія Сєдіна вихованці комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», м. Золоте, Попаснянський район; диплом ІІІ ступеня – Марія Ботвіньєва учасниця дитячого гуртка «Вмілі рученята» Верхньовільхівського сільського клубу, керівник Вікторія Назаренко, Станично-Луганський район; Тимур Оразов, Маргарита Попова,  Денис Гладков вихованці комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», Попаснянський район.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!