Онлайн семінар-практикум «SMM - просування у галузі культури»

В наш час – добу активного розвитку інформаційних технологій, масової діджиталізації та інтернет-комунікацій дуже актуальним є просування культурних проектів за допомогою соціальних медіа – так зване SMM.

Тому 25 червня 2020 року Луганським обласним центром народної творчості було проведено онлайн семінар-практикум «SMM-просування у галузі культури». У заході взяли участь працівники культури Старобільського районну.

На семінарі-практикуми були розкриті наступні теми:

  1. SMM в якості провідного інструмента в процесі поширення творчої продукції;
  2. Стратегія роботи з соціальними мережами для установ культури.

У своїй доповіді провідний методист Ксенія Ганджа висвітлила алгоритм SMM-просування творчої продукції: від вивчення аудиторії соціальних мереж і створення акаунтів  до особливостей комунікації з користувачами соцмереж. Особлива увага приділялась різновидам акаунтів, існуючим типам постів в контексті SMM-просування, поняттю брендінга та основним видам діяльності для підвищення результативності в роботі с соціальними медіа – механізмам генерації тематичного контенту та принципам роботи з ним.

В ході практичної частини заходу учасникам було запропоновано створити груповий портрет цільової аудиторії їхнього закладу культури, проаналізувати поточний рівень присутності установи культури в соціальних мережах, скласти завдання установи культури і можливості соціальних мережі та план роботи з SMM-просування. Також учасники семінару-практикуму ознайомились з програмою Canva для створенні афіш та флаєрів різноманітних заходів, елементів графіки для соцмереж, тощо. Під час заходу всі присутні приймали активну участь у обговоренні тем та задавали доповідачці питання, які їх цікавили.

В подальшому ЛОЦНТ планує продовжити проводити цикл онлайн семінарів-практикумів  «SMM-просування у галузі культури».

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6