Семінар-практикум для керівників клубних закладів «Організація роботи сучасного сільського клубного закладу в умовах сьогодення. Презентація як інструмент створення інформаційного середовища взаємодії учасників в культурному просторі»

Щоб орієнтуватися у наростаючих інформаційних потоках, сучасний працівник культури повинен вміти отримувати, обробляти та використовувати інформацію за допомогою комп'ютерних програм та сучасних онлайн-сервісів.

З метою покращення роботи клубних закладів у напрямку використання ресурсів Інтернету для ефективної інформаційно-просвітницької роботи, надання практичних навичок в середовищі популярних інформаційних сервісних програм Луганським обласним центром народної творчості з 17 серпня по 20 серпня 2020 року в мережі Skype  було проведено 6 семінарів-практикумів «Організація роботи сучасного сільського клубного закладу в умовах сьогодення. Презентація як інструмент створення інформаційного середовища взаємодії учасників в культурному просторі».

В семінарах-практикумах взяли участь більш ніж 150 спеціалістів 60 закладів культури в сільській місцевості з Лозно-Олександрівської, Білокуракинської, Біловодської, Марківської, Підгорівської, Чмирівської, Троїцької, Привільської, Новопсковської, Нижньодуванської об’єднаних територіальних громад, Міловського, Сватівського, Білокуракинського, Станично-Луганського, Старобільського та Новоайдарського районів.

Провідний методист з менеджменту та розвитку соціокультурних відносин Ткаченко Альбіна  розповіла присутнім про загальні поняття, види, засоби використання та структурні компоненти презентацій. Учасники семінару здобули знання з визначення форматів графічних зображень та необхідних компонентів для створення презентацій, ознайомились з поняттям конвертації даних та онлайн програмами для конвертації.  Дізнались про можливості використання онлайн програм для оформлення та створення презентацій, переглянули онлайн-сервіси, які допоможуть визначитись з кольоровою гаммою, форматом тексту, оформленням слайдів, пошуком якісних зображень та інше. Також отримали поради щодо розташування і структурування важливих елементів презентації, анімаційного та музичного оформлення,  дізнались в яких випадках використання анімації та звуковий супровід є обґрунтованим.

В ході проведення семінару були виявленні території, які потребують більше уваги у вивченні та освоєнні роботи в онлайн-сервісах та практичної допомоги для удосконалення здобутих під час семінару знань. Луганський обласний центр народної творчості планує продовжити роботу с працівниками клубних закладів в сільській місцевості у напрямку інформаційно-комунікативних технологій.

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31