Проведено онлайн семінар з театрального мистецтва «Від натхнення до професії»

З метою розвитку театрального мистецтва, підвищення професійних навичок керівників аматорських театральних колективів Луганським обласним центром народної творчості 26 серпня 2020 року проведено онлайн семінар для керівників аматорських театральних колективів, гуртків художнього читання клубних закладів області «Від натхнення до професії».

Семінар провела методист з розвитку театрального мистецтва Луганського обласного центру народної творчості Домарєва Віолета. Також у семінарі взяли участь директори та керівники аматорських театральних колективів, гуртків художнього читання клубних закладів області: Троїцького ЦБК, Яменського СБК Троїцького району, Городищенського СБК, Семикозівського СК Біловодської селищної ради, Валуйского КДЦ Станично-Луганського району.

Основними темами семінару стали:

- розвиток аматорського театрального мистецтва в умовах  сьогодення;

- планування та облік роботи в аматорському театральному колективі;

- підбір репертуару у театральному колективі.

Спеціаліст Центру розкрила тему організації, планування та обліку роботи аматорського театрального колективу, що дозволить керівникам аматорських колективів налагодити ефективну роботу та розвиток колективу. Тема підбору репертуару у театральному колективі розглядалась з вектору
основних принципів та критеріїв підбору репертуару, задля створення в подальшому діючого різнопланового репертуару. Також на семінарі було окреслено перспективи та шляхи розвитку колективу в умовах сьогодення для прогресивної роботи.

Актуальність розглянутих тем сприяла жвавому обговоренню та обміну досвідом учасників семінару.

Луганський обласний центр народної творчості і на далі планує роботу с працівниками клубних закладів у сільській місцевості щодо розвитку аматорського театрального мистецтва області.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31