Онлайн-конференція „Захист і збереження нематеріальної культурної спадщини як основи національної культури для самоідентифікації нинішнього і майбутніх поколінь українців

15 вересня 2020 року в онлайн форматі відбулась онлайн-конференції „Захист і збереження нематеріальної культурної спадщини як основи національної культури для самоідентифікації нинішнього і майбутніх поколінь українців”.

Відкрив конференцію ініціатор заходу Володимир Сушко – директор Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.

Учасниками конференції виступили представники обласних центрів народної творчості України, зацікавлені особи у захисті та збереженні нематеріальної культурної спадщини Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Херсонської, Кіровоградської, Запорізької, Київської, Луганської та Донецької  областей.

 

Для виступів були запрошені:

  • Ілля Фетисов – міжнародний фасилітатор ЮНЕСКО з Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини, голова Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України, м. Київ.
  • Світлана Якубенко – керівник відділу культури і туризму Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Коломийського району
    Івано-Франківської області.
  • Людмила Кислюк – провідний методист з питань роботи народних, зразкових аматорських колективів, нематеріальної культурної спадщини Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.
  • Тамара Воверчак – начальник відділу культури Монастириської районної державної адміністрації Тернопільської області.
  • Ольга Сухович – завідувач відділу методично-просвітницької роботи і народної творчості Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.
  • Людмила Кислюк – провідний методист з питань роботи народних, зразкових аматорських колективів, нематеріальної культурної спадщини Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.

 

Під час онлайн-конференції висвітленні такі питання, як:

  • Підготовка та заповнення облікових карток на елемент нематеріальної культурної спадщини, що подається до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України. Помилки та поради.
  • Ідентифікація, збереження та моніторинг стану життєздатності елементів нематеріальної культурної спадщини на місцях.

Кожен учасник мав змогу задавати промовцям питання, на які всі отримали обґрунтовані та змістовні відповіді та необхідні рекомендації щодо заповнення облікових карток, збереження, захисту та моніторингу елементів нематеріальної культурної спадщини. Надалі планується проведення подібних заходів для обміну досвідом та напрацюваннями між директорами обласних центрів народної творчості.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Жовтень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1