Проведення обласних майстер-класів для керівників аматорських вокальних колективів

        Згідно Регіональної цільової програми розвитку клубних закладів у сільській місцевості на 2019-2021 роки, з метою підвищення професійних навичок, теоретичних та практичних знань спеціалістів, розкриття творчого потенціалу керівників аматорських вокальних та вокально-хорових колективів протягом вересня-жовтня 2020 року на території області Луганським обласним центром народної творчості розпочав цикл майстер-класів.

          24 вересня був проведений перший майстер-клас на тему «Підготовка до виступу і поведінка на сцені» у селищі Нижня Дуванка Сватівського району.

         Майстер-клас було проведено з дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня  2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Організаторами заходу був проведений температурний скринінг всіх учасників та видані персональні засоби безпеки.

         Відкрили захід привітальним словом голова Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади Віталій Росляк та начальник соціально-гуманітарного відділу Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади Олена Шевченко.

У майстер-класі взяли участь директори, завідуючі, художні керівники, керівники аматорських колективів, керівники гуртків, бібліотекари Нижньодуванського міського Будинку культури, Оборотнівського, Хомівського, Верхньодуванського, Преображенського, Новочервоненського сільських Будинків культури, Новониканорівського сільського клубу.

В теоретичній частині майстер-класу провідний методист з розвитку музичного мистецтва ЛОЦНТ Ксенія Ганджа зазначила основні фактори сценічної виконавської майстерності та розкрила методи їх реалізації: використання набутих співацьких навичок в умовах публічного виступу, створення сценічного образу засобами творчого перевтілення, формування сценічної культури. Велика увага приділялась типам сценічного хвилювання та засобам їхнього  подолання, детально були розглянуті умови, які допомагають створити стабільність під час виступу. У практичній частині заходу з учасниками майстер-класу були пропрацьовані розминка та базові дихальні вправи для вокалістів, засновані на методиці Олександри Стрєльніковой.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Жовтень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1