Проведення обласних майстер-класів для керівників аматорських вокальних колективів

З метою підвищення професійних навичок, теоретичних та практичних знань спеціалістів клубних закладів області Луганський обласний центр народної творчості продовжує проведення циклу майстер-класів.

         30 вересня у смт. Новоайдар відбувся другий майстер-клас з вокально-хорового мистецтва на тему «Підготовка до виступу і поведінка на сцені».

         Майстер-клас було проведено з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів безпеки.

         У майстер-класі взяли участь директори, завідуючі, художні керівники, керівники аматорських колективів Новоайдарського районного Будинку культури, Марсівського народного Дому, Колядівського, Штормівського, Олексіївського, Кримського,  Гречишкінського, Співаківського, Дмитрівського, Райгородського сільських Будинків культури, Вовкодаївського, Безгінівського, Побєдівського, Айдар-Миколаївського, Михайлюківського сільських клубів Новоайдарського району.

Ведуча майстер-класу – провідний методист з розвитку музичного мистецтва ЛОЦНТ Ксенія Ганджа розповіла про головні умови реалізації природніх та набутих співацьких здібностей під час концертного виступу, методи налаштування на публічний виступ, правила поведінки на сцені, шляхи вдосконалення загальної сценічної культури. Також присутнім були надані цінні практичні поради щодо методів відновлення та підтримання голосового апарату і основ правильного дихання під час співу. Всі учасники майстер-класу ознайомились та пропрацювали різноманітні дихальні вправи, які націлені на допомогу вокалістам у більш комфортному співі та збереженні співацького голосу.

Надалі планується проведення циклу майстер-класів для працівників закладів клубного типу Міловського району.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: