Проведення обласних майстер-класів для керівників аматорських вокальних колективів

З метою підвищення професійних навичок, теоретичних та практичних знань спеціалістів клубних закладів області Луганський обласний центр народної творчості продовжив проведення циклу майстер-класів.

         7 жовтня у Міловському районі відбувся третій майстер-клас з вокально-хорового мистецтва на тему «Підготовка до виступу і поведінка на сцені».

         Майстер-клас було проведено з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів безпеки. 

   

         У майстер-класі взяли участь начальник відділу культури, молоді та спорту Міловської районної держадміністрації Оксана Дубук, директори, завідуючі, художні керівники, керівники гуртків та аматорських колективів Калмиківського, Дібровського, Зориківського, Новострильцівського, Морозівського, Великоцького, Мусіївського, Микільського сільських Будинків культури, Півнівського та Новомикільського сільських клубів Міловського району.

У теоретичній частині майстер-класу ведуча - провідний методист з розвитку музичного мистецтва ЛОЦНТ Ксенія Ганджа – ознайомила присутніх з основами вивчення та сценічного виконання вокальних та вокально-інструментальних творів, методами подолання концертного хвилювання та розвитку сценічної культури артиста. Учасникам заходу було цікаво дізнатись ключові моменти з історії вивчення проблеми подолання сценічного стресу, яка розкривалась у монографіях та роздумах багатьох відомих акторів та музикантів, історії зародження та розвитку деяких вокальних жанрів, а також багато цікавих відомостей з біографії та творчої діяльності видатних співаків та композиторів. Під час практичної частини заходу його учасники дізнались, як зберігати та розвивати свій голосовий апарат та досягнути чистого, вільного і ясного звучання голосу при співі завдяки дихальній гімнастиці за методикою Олександри Стрєльнікової. Ведуча разом з усіма присутніми пропрацювала три блоки базових дихальних вправ для вокалістів і порадила користуватись ними в подальшому для розвитку своєї професійної майстерності.

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Грудень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2