Продовжується серія обласних майстер-класів для керівників аматорських театральних колективів

З метою підвищення професійних навичок, теоретичних та практичних знань спеціалістів клубних закладів області Луганський обласний центр народної творчості продовжує серію майстер-класів для керівників аматорських театральних колективів.

7 жовтня в Новострільцівському сільському клуб Міловського району відбувся  майстер-клас з театрального мистецтва на тему «Основи режисури в аматорському театральному колективі».

 Майстер-клас було проведено з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів безпеки.

У майстер-класі взяли участь директори, завідуючі, художні керівники, керівники аматорських театральних колективів Дібравського, Зореківського, Новомикільського, Пивнівського, Новострільцівського, Морозівського, Великоцького, Мусіївського, Микільського сільських клубів Міловського району.

Під час майстер-класу  методист з розвитку театрального мистецтва ЛОЦНТ Віолета Домарєва розповіла про ключові елементи режисури масових заходів також ознайомила учасників з основними принципами роботи над виставою. У ході майстер-класу учасники також мали можливість поділитися своїм професійним досвідом одне з одним, та отримати допомогу, у вирішенні проблем які вникали у ході роботи у своєму закладі культури, а саме: пошук проблеми та конфлікту в п’єсі, створення характеристики персонажів.

Надалі планується проведення циклу майстер-класів для працівників закладів клубного типу.

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Грудень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2