Відбувся черговий семінар для керівників клубних закладів культури «Виявлення, документування та охорона НКС»

Нематеріальна культурна спадщина є ключовою складовою самозбереження нації, впливовим чинником формування єдиної національної ідентичності та утвердження об’єднуючих цінностей у суспільстві. Збереження та примноження культурної спадщини належить до пріоритетних напрямків роботи Луганського обласного центру народної творчості.

Центр продовжує цикл семінарів з виявлення, ідентифікації та документування елементів нематеріальної культурної спадщини.

7 жовтня 2020 року в с. Новострільцівка Мілоського району відбувся семінар «Виявлення, документування та охорона НКС» для керівників клубних закладів культури Міловського району. У заході взяли участь завідуюча відділом народної творчості Наталія Стрєльцова, начальник відділу культури, молоді та спорту Міловського району Оксана Дубук, директори Дібравського, Зореківського, Новомикільського, Пивнівського, Ново-Стрільцівського, Морозівського, Великоцького, Мусиевського, Микільського сільських клубів Міловського району.

Під час семінару Наталія Стрєльцова окреслила головні завдання Конвенції ЮНЕСКО «Про охорону  нематеріальної культурної спадщини». Визначила проблеми з якими стикаються працівники на етапі виявлення та дослідження елементів НКС. Також, учасниками семінару, були обговорені труднощі, виникають під час збору та обробки матеріалів НКС. Присутнім були надані методичні рекомендації щодо виявлення, дослідження, фіксації елементу, а також оформлення облікової картки елементу.

На даний час у місцевому переліку зареєстровано три елементи НКС, щодо яких ведеться постійна робота з популяризації та охорони елементів. Також здійснюється виявлення та дослідження нових елементів НКС.

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Грудень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2