Проведено онлайн конференцію учасників регіонального етапу огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості

30.10.2020 року Луганським обласним центром народної творчості було проведено онлайн конференцію учасників регіонального етапу огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості «Презентаційні матеріали учасників. Аналіз та підсумки» на базі онлайн-платформи Zoom.

На початку заходу з привітальним словом виступила директор Луганського обласного центру народної творчості, Ірина Дячук. Вона окреслила основні критерії та вимоги, за якими оцінювались конкурсні матеріали учасників Огляду-конкурсу та зазначила, що більшість районних відділів культури, відділів культури ОТГ, методичних працівників районних Будинків культури та працівників сільських клубних закладів відповідально поставилися до підготовки та проведення даного конкурсу. В матеріалах викладені основні позиції діяльності клубного закладу по задоволенню культурних потреб населення, перелічені та наочно проілюстровані, оздоблені відеоматеріалами заходи, робота клубних формувань, надана планова, облікова та нормативна документація. Відмітила, що учасники креативно підійшли до створення відеопрезентацій своїх клубних закладів.

Завідувач науково-методичного відділу з розвитку культурно-дозвіллєвої діяльності, Анжела Филипська визначила спільні недоліки та найкращі напрацювання клубних закладів, що брали участь в Огляді-конкурсі. Детально розповіла про допущені помилки в підготовці конкурсних матеріалів та відповідності їх критеріям оцінювання. Відзначила велику роботу клубних закладів, які зуміли перевести свою роботу та роботу клубних формувань в онлайн формат і опанували простір та можливості Інтернет ресурсів.

Сьогодні клубні заклади стають активними учасниками Інтернет-проєктів, створюють власні сторінки, групи за інтересами в соціальних мережах, проводять онлайн заняття, майстер-класи, виставки, вікторини, акції, квести, тренінги і тому подібне. Все це вимагає від працівників компетентності та опанування нових знань в галузі інформаційних технологій.

Тому, для створення ефективних механізмів надання методичної та практичної допомоги щодо формування базових складових цифрової грамотності сучасного клубного працівника, Луганським обласним центром народної творчості планується проведення моніторингу рівня знань клубних працівників у сфері цифрової культури.

Технічну підтримку заходу забезпечила провідний методист з менеджменту та розвитку соціокультурної діяльності Альбіна Ткаченко.

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31