Визначено переможців обласного конкурсу аматорів театрального мистецтва «Гримаски»

Протягом жовтня вперше Луганщиною крокував обласний конкурс аматорів театрального мистецтва «Гримаски». Театральні колективи області мали можливість продемонструвати найкращі свої роботи, позмагатись у майстерності та технічності.

У конкурсі взяли участь 18 аматорських театральних колективів міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне,  Новоайдарського, Новопсковського, Білокуракинського, Старобільського, Сватівського районів, Троїцької та Новопсковської об’єднаних територіальних громад.

Колективами на конкурсі було представлено багатогранний спектр напрямків театрального мистецтва, літературні композиції, сцени з вистав, інсценівки та повноцінні вистави.

Під час оцінювання конкурсних вистав було виявлено певні загальні «слабкі місця» у роботах учасників. Членами журі був наданий ряд рекомендацій для поліпшення  творчої діяльності колективів у майбутньому.

Приємною несподіванкою стала участь у конкурсі дитячих театральних колективів та студій, які не поступаючись у майстерності змагались за перемогу із дорослими та досвідченими акторами.

Тож за результатами оцінювання журі визначило переможців обласного конкурсу аматорів театрального мистецтва:

дипломант І ступеня – народний театр Новопсковського районного Центру культури та дозвілля (керівник та режисер Ангеліна Баландіна);

– дипломант ІІ ступеня – зразкова театральна студія «Арлекін» комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури» (керівник та режисер Ірина Кабанова);

– дипломант ІІІ ступеня – народний театр-студія  «Експромт» комунального закладу «Троїцький центральний Будинок культури» (керівник та режисер Тетяна Гусаченко).

Окремо, за рішенням журі, заохочувальними відзнаками були відмічені:

«Берегиня української культури» – Народний фольклорно-етногафічний колектив «Білолучанка» Білолуцького сільського будинку культури Новопсковського району (керівник та режисер Людмила Шуляк);

«Театральна надія» – Театральний колектив «Арлекін» комунального закладу «Попаснянський районний Будинок культури» (керівник та режисер) Марина Радіонова-Сороколат.

 

Вітаємо переможців!

Переглянути конкурсні роботи учасників обласного конкурсу аматорів театрального мистецтва «Гримаски» можна на каналі YouTube ЛОЦНТ

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: