Визначено переможців обласного відкритого фестивалю-конкурсу молодіжної культури «Дике поле-фест»

Луганщиною пройшов обласний відкритий фестиваль-конкурс молодіжної культури «Дике поле-фест». Мета Фестивалю-конкурсу - виявлення обдарованої, талановитої молоді, підтримка та розвиток її творчих здібностей, сприяння розвитку міжрегіональних та міжнародних зв’язків в області молодіжної творчості, створення відкритого культурного простору для вільного творчого спілкування молоді, збереження самобутності українського народу, відродження його історичної свідомості та традицій.

         Цього року у Фестивалі-конкурсі взяли участь молодіжні колективи та сольні виконавці Старобільського, Марківського, Сватівського, Кремінського, Станично-Луганського, Новопсковського районів, Марківської, Красноріченської та Новопсковської об’єднаних територіальних громад, міст Лисичанськ та Рубіжне Луганської області, міста Рожище Волинської області.

         Учасники змагалися за такими номінаціями: «Сучасний танець», «Сучасний вокал», «Циркове мистецтво», «Сучасне авангардне театральне мистецтво», «Арт-об’єкт».

         За результатами конкурсних переглядів журі визначило переможців:

Номінація «Сучасний танець»:

І місце – зразковий ансамбль сучасного танцю «Парадіз» Старобільського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Вікторія Мозго);

ІІ місце – любительське об’єднання «Shine» комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури» (керівник Дар’я Коваленко, постановник Альона Бльосткіна);

ІІІ місце – хореогафічний колектив «Crazy Company», смт. Білолуцьк Новопсковського району (керівник Регіна Волкова); хореографічний колектив «Арт денс» комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури» (керівник Дар’я Коваленко).

 

Номінація «Сучасний вокал»:

І місце – Володимир Бердецький, соліст комунального закладу  «Біловодський районний Будинок культури»;

ІІ місце – Альона Павленко, солістка комунальної установи  «Кремінський районний Будинок культури»;  Анна Тішаєва, солістка Марківського районного Будинку культури;

ІІІ місце – Дмитро Хворостян, соліст Новопсковського районного Центру культури та дозвілля Новопсковського району; Ірина Биканова,  солістка Ліснополянського сільського Будинку культури Марківського району (керівник Володимир Жарко).

 

Номінація  «Циркове мистецтво»:

І місце – Карина Об’єдкова, артистка циркового гуртка «Кристал» міської комунальної установи «Палац культури» Рубіжанської міської ради (керівник Олександр Ляпаєв); Світлана Трофімова, артистка циркового гуртка «Кристал» міської комунальної установи «Палац культури» Рубіжанської міської ради (керівник Олександр Ляпаєв).

 

Номінація «Сучасне авангардне театральне мистецтво»:

І місце – Народний самодіяльний театр мініатюр «Шукачі» Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка (керівник Марія Бондар).

 

Вітаємо переможців!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: