«Обласний огляд-конкурс любительських об’єднань та клубів за інтересами»

В Луганській області з 9 листопада 2020 року стартував новий «Обласний огляд-конкурс любительських об’єднань та клубів за інтересами», який започатковано в рамках виконання Регіональної цільової програми розвитку клубних закладів у сільській місцевості на 2019-2021 роки та надалі проходитиме один раз на два роки. Організаторами Огляду-конкурсу виступають Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр народної творчості.

Обласний Огляд-конкурс проводиться з метою активізації та удосконалення діяльності любительських об’єднань та клубів за інтересами, організації змістовного відпочинку, культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності серед різних верств населення, запровадження нових ефективних форм та методів в роботі любительських об’єднань та клубів за інтересами.

Любительські об’єднання та клуби за інтересами – одна із найбільш вдалих форм диференційованої роботи з різними за віком групами населення та зі спільними інтересами. Це об’єднання талановитих людей, що ведуть активний спосіб життя і використовують свій вільний час з метою цікавого та змістовного дозвілля. На території Луганської області 302 клубних заклади, при яких діють 1746 клубних формувань (з них дитячих - 710, молодіжних - 260), в яких займаються понад 20 тис. осіб (з них дітей та молоді – 14 418). Нового забарвлення, інноваційного характеру набуває останнім часом робота клубів за інтересами та любительських об’єднань, кожне з них знаходиться в постійному творчому пошуку, тому дуже важливо надати можливість всім охочим продемонструвати свою роботу та позмагатися за звання кращого об’єднання, незалежно від дати їх створення та напрямку діяльності!

Отже, основними завданнями Огляду-конкурсу є:

- створення нових і активізація роботи діючих любительських об’єднань та клубів за інтересами, залучення до їх роботи нових членів;

- вивчення, узагальнення, поширення передового досвіду роботи любительських об’єднань та клубів за інтересами, а також втілення його у практику культурно-дозвіллєвої діяльності;

- вивчення проблем роботи клубних об’єднань;

- виявлення та підтримка обдарованих учасників любительських об’єднань та клубів за інтересами;

- підвищення якості та ефективності заходів, які проводяться в любительських об’єднаннях, щодо організації дозвілля населення.

Огляд-конкурс проводиться у віддаленому (дистанційному) режимі з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Огляд-конкурс триватиме до 30 грудня 2020 року. Переможці I, II, III ступеня будуть нагороджені дипломами та подарунками, всі інші учасники нагороджуються дипломами за участь.

Проведення Огляду-конкурсу – це лише частина величезної невпинної та багатогранної роботи спрямованої на розвиток і удосконалення діяльності любительських об’єднань і клубів за інтересами. Але цей досвід повинен стати фундаментом, на якому «будуватиметься» виховання молодого покоління і створення нових клубних об’єднань.

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: