Проведено онлайн конференцію «Підготовка матеріалів учасників обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами»

13 листопада 2020 року Луганським обласним центром народної творчості, на базі онлайн-платформи Zoom, було проведено онлайн конференцію «Підготовка матеріалів учасників обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами», який стартував 9 листопада 2020 року.

Започатковано Огляд-конкурс в рамках виконання Регіональної цільової програми розвитку клубних закладів у сільській місцевості на 2019-2021 роки та надалі проходитиме один раз на два роки.

Огляд-конкурс проводиться у віддаленому (дистанційному) режимі з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», саме тому працівники Центру зібрали всіх охочих для відповіді на запитання, що виникли стосовно підготовки матеріалів та умов участі в заході.

Завідувач науково-методичного відділу з організації культурно-дозвіллєвої діяльності, Анжела Филипська та провідний методист з менеджменту та розвитку соціокультурної діяльності, Альбіна Ткаченко розповіли про основні умови участі в Огляді-конкурсі, окреслили критерії оцінювання, формат та порядок подання конкурсних матеріалів учасників.

Під час конференції учасники дізнались про специфіку створення презентаційних матеріалів, захист прав на інтелектуальну власність, отримали необхідні відповіді та роз’яснення щодо підбору конкурсного матеріалу.

У конференції взяли участь понад 40 спеціалістів закладів культури Луганської області, а саме Мирненський СБК, Ковалівський СБК, Гладківський СК, Стельмахівський СК, Новострельцівський СБК,  Червонопоповський СК, Боровенський СК, Третяківський СК, Лозно-Олександрівський СБК, Валуйський ЦДК, Марківський РБК, Біловодський РБК, Станично-Луганський РБК, Відділ культури, молоді та спорту Міловської РДА, Філія КЗ «Сєвєродонецького міського Палацу культури» смт Сиротино, МКУ «Палац культури» м. Рубіжне, «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська» та інші.

З нетерпінням чекаємо анкет-заявок учасників і бажаємо всім успіхів та натхнення!

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Квітень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2