На Луганщині відбувся рок-фестиваль «Зі сходу до заходу»

Вже вчетверте на Луганщині відбувся обласний відкритий рок-фестиваль «Зі сходу до заходу». Мета Фестивалю - популяризація та поширення української мови, рок-музики та рок-культури, виявлення та підтримки талановитої молоді в реалізації її творчого потенціалу, вдосконалення якості дозвілля молоді та створення оптимальних умов для його реалізації.

         Цього року у Фестивалі взяли участь колективи, творчі об’єднання, майстри та сольні виконавці Старобільського, Сватівського, Кремінського, Станично-Луганського, Новопсковського, Попаснянського районів, Біловодської, Марківської, Нижньодуванської, Новопсковської, Лозно-Олександрівської, Чмирівської, Троїцької, Привільської об’єднаних територіальних громад, міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного Луганської області, міст Харкова, Чернівців, Кієва, Одеси, селищ Шабо, Великоплоске, Сарата та міст Татарбунари і Біляївка Одеської області, міста Бахмут Донецької області, міста Заводське та селища Омельник Полтавської області, міста Монтіжу (Португалія).

         Учасники змагалися за наступними номінаціями: «Оригінальний жанр», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Художньо-образне мистецтво» та «Музично-виконавське мистецтво».

         За результатами конкурсних переглядів журі визначило переможців:

Номінація «Оригінальний жанр»

І місце (друга вікова категорія) – Дар’я  Бондаренко  та Андрій  Гузієватий, с. Лантратівка Троїцької селищної ради (майстри боді-арту, друга вікова категорія).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІІ місце (друга вікова категорія)  – Алла  Шуєва, керівник любительського об’єднання «Умілі ручки» і «Вишивка» Новорозсошанського сільського Будинку культури (друга вікова категорія);

ІІ місце (друга вікова категорія) – Олена  Миронова, м. Попасна (друга вікова категорія);

І місце (друга вікова категорія) – Оксана  Кошева, м. Попасна (друга вікова категорія).

Номінація «Художньо-образне мистецтво»

ІІІ місце (перша вікова категорія) – Анна Мацько відвідувачка Молодіжного Хабу «МолоДьДіє», с. Омельник Полтавської області (керівник Ольга Довгань); Наталія Колеснікова, с. Великоплоске Одеської області (керівник Лариса Чернігівська).

ІІІ місце (друга вікова категорія) – Марина Провоторова, м. Сєвєродонецьк, Ольга Стрижаченко, смт. Марківка.

ІІ місце (перша вікова категорія) – Лілія Бакіна, відвідувачка Молодіжного Хабу «МолоДьДіє», с. Омельник Полтавської області (керівник Ольга Довгань).

ІІ місце (друга вікова категорія) – Ольга Вакуленко, с. Лісна Поляна Марківського району.

І місце (перша вікова категорія) – Оксана Жук, с. Великоплоске Одеської області (керівник Лариса Чернігівська).

І місце (друга вікова категорія) – Андрій Зарченко, учасник народного театру мініатюр комунального закладу «Сватівський районний Народний дім «Сватова-Лучка».

Номінація «Музично-виконавське мистецтво»

ІІІ місце (перша вікова категорія) – вокально-інструментальний ансамбль «Молоді вітри» Нижньодуванського міського Будинку культури Сватівськго району (керівник Анатолій Ходак); Єгор Гусак, соліст Петропавлівського сільського Будинку культури Станично-Луганського району (керівник Юрій Донской).

ІІІ місце (друга вікова категорія) – ВІА «Авангард» Новобілянського сільського Будинку культури Новопсковського району (керівник Павло Хижняк); гурт «Реставратор», м. Бахмут Донецької області; гурт «Atmostronis», м. Сєвєродонецьк.

ІІ місце (друга вікова категорія) – любительське об’єднання - сover band «Ромашка» комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури» (керівник Михайло Коваленко); гурт «Берег Душi» Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади (керівник Ігор Марченко); кавер-бенд «The WAY», м. Сватове (керівник Едуард Зінченко); ВІА «Пульс» сільського клубу «Мрія» Марківської селищної ради (керівник Олексій Скнарін); гурт «Менделеев ошибался», м. Сєвєродонецьк; гурт «ORZ», с. Закотне Новопсковського району; гурт «Vерхня Межа», м. Лисичанськ.

І місце (перша вікова категорія) – Анна Андрущенко, солістка Новопсковського районного Центру культури та дозвілля Новопсковського району (керівник Наталія Шморгун); рок-гурт «Menestrell Band» Шабівської дитячої музичної школи Одеської області (керівник Ірина Височан).

І місце (друга вікова категорія) – гурт «Радиокрест», м. Сєвєродонецьк; гурт «TWO BUS», м. Луганськ - м. Харків - м. Чернівці; гурт «Сармати» Саратського селищного Будинку культури Одеської області (керівник Михайло Костов); Володимир Бердецький, соліст комунального закладу «Біловодський районний Будинок культури».

Гран-прі Фестивалю – рок-гурт «Конец Июля», м. Старобільськ

Окремо, заохочувальними відзнаками, були відмічені учасники фестивалю-конкурсу:

         «Надія фестивалю» – «Творче об’єднання «Becerikli  ellär» Одеського обласного центру гагаузької культури (керівник Ольга Кулаксиз); 

         «Музичний неформат» – гурт «Крок Бенд» Заводського міського Будинку культури №1 Полтавської області, (керівник Федір Бердник);

         «Ліричний рок-вокал» – Андрій Чияченко, м. Татарбунари Одеської області;

         «Срібний рок-вокал» – Людмила Шумляська, м. Біляївка Одеської області.

 

Вітаємо переможців!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6