Відбувся онлайн-семінар для керівників аматорських колективів «Присвоєння, підтвердження звання «народний» («зразковий») аматорський колектив

Проведення чергової атестації аматорських колективів всіх видів і жанрів аматорського мистецтва має на меті підтримку та активізацію аматорського мистецтва в області, посилення ролі народних аматорських колективів в естетичному виховання та організації дозвілля населення Луганської області.

З цією метою 19 лютого відбувся онлайн-семінар для керівників аматорських колективів щодо проведення атестації аматорських колективів у 2021 році.

У семінарі взяли участь директор Луганського обласного центру народної творчості Ірина Дячук

завідуюча відділом народної творчості Наталія Стрєльцова, директори клубних закладів та керівники аматорських колективів області

Підчас семінару були розглянуті теми:

  1. 1. Графік проведення атестації аматорських колективів у 2021 році.
  2. Забезпечення функціонування української мови як державної.
  3. Умови проведення атестації аматорських колективів у 2021 році.
  4. Перелік документації аматорського колективу для проходження атестації
  5. Методичні рекомендації щодо репертуару концертної програми аматорських колективів.

Розпочала роботу семінару директор Центру Ірина Дячук, яка привітала учасників та наголосила на важливості розвитку аматорського мистецтва та ролі народних аматорських колективів в естетичному виховання та організації дозвілля населення в області. Переходячи до запланованих тем семінару пані Ірина ознайомила присутніх з проектом графіка проведення чергової атестації у 2021 році.

Важливою темою для обговорення стало забезпечення функціонування української мови як державної». Ірина Дячук ознайомила учасників семінару зі статтями закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та закликала дотримуватися чинного законодавства при формуванні програм творчих звітів колективів.

З умовами проведення чергової атестації аматорських колективів у 2021 році присутніх ознайомила завідуюча відділом народної творчості Наталія Стрєльцова. Яка проінформувала про механізм проведення атестації у 2021 році. Звернула увагу учасників семінару на те, що творчі звіти аматорських колективів мають відбуватися без залучення глядачів.

Також підчас семінару було детально розглянуто питання надання пакету документів, що подаються для присвоєння/підтвердження звання «народний» («зразковий») аматорський колектив. Керівникам колективів були надані методичні рекомендації щодо вимог до творчих звітів аматорських колективів для підтвердження (присвоєння) звання «народний» («зразковий») аматорський колектив. Рекомендовано підготувати до показу різнопланову концертну програму та включати до творчої програми твори місцевих авторів.

Протягом усього заходу учасники семінару були дуже активні, це говорить про те, що керівники аматорських колективів відповідально підійшли до творчого звіту, та про те, що атестація аматорських колективів відбудеться на найвищому рівні.

 

Ознайомитись з методичними рекомендаціями керівникам аматорських колективів щодо підтвердження, присвоєння звання «народний» («зразковий») аматорський колектив (студія)

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6