Інформаційно-методичний день для спеціалістів клубних закладів області

«Оформлення та подача конкурсних матеріалів для участі в обласному конкурсі інноваційних проєктів щодо взаємодії з громадою села сільських будинків культури та сільських клубів Луганської області»

Луганський обласний центр народної творчості розпочав проведення інформаційно-методичних днів для працівників культури області. Інформаційно-методичні дні ми проводимо з метою цілісної системи дій та заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації, професійної майстерності кожної особистості, розвиток творчого потенціалу всього колективу окремого закладу культури, досягнення позитивних результатів культурологічного процесу.

15 березня 2020 року, з метою забезпечення належної підготовки матеріалів учасників конкурсу та створення комунікаційних зв’язків між спеціалістами закладів культури, в режимі конференції Zoom відбувся інформаційно-методичний день  «Оформлення та подача конкурсних матеріалів для участі в обласному конкурсі інноваційних проєктів щодо взаємодії з громадою села сільських будинків культури та сільських клубів Луганської області».

У методичному засіданні взяли участь 30 директорів, методистів та спеціалістів у сфері культури Білокуракинської, Марківської, Білолуцької, Лисичанської, Міловської, Біловодської, Лозно-Олександрівської, Новоайдарської, Шульгинської, Новопсковської, Чмирівської, Попаснянської, Сватівської, Красноріченської об’єднаних територіальних громад Луганської області.

Завідувач науково-методичного відділу з організації культурно-дозвіллєвої діяльності Анжела Филипська розповіла присутнім про основні етапи складання та інформаційне наповнення опису проєкту, який подається на розгляд обласного журі конкурсу, звернула увагу на важливість дотримання в описі єдиної чіткої лінії між передумовами, ідеєю, метою,  завданнями та кінцевим результатом проєкту, які повинні бути спрямованні на вирішення соціокультурних проблем жителів села,  покращення  взаємодії між працівниками клубних закладів з громадою, впровадження нових практик діяльності за допомогою реалізації суспільних ініціатив.

В ході бесіди Анжела Филипська на прикладі поданих матеріалів, окреслила основні помилки, які роблять учасники в описовій частині, а саме:

  • відсутність логіки в розв'язанні проблеми, на вирішення якої спрямовано проєкт;
  • незмістовний опис передумов, ситуації, що спонукала до створення і подальшої реалізації проєкту;
  • нечітке роз’яснення мети та завдань реалізованих проєктів;
  • не послідовність та сухість опису етапів діяльності з реалізації проєкту;
  • відсутність інформації щодо перспектив подальшого розвитку, сталості впроваджених практик.

 

Під час вільного спілкування Анжела Филипська дала відповіді на запитання та поради щодо виправлення допущених помилок під час підготовки конкурсних матеріалів учасників.

Новітні зміни і реформи сьогодення є певним викликом для багатьох закладів культури об’єднаних територіальних громад, які мають знайти своє місце, окреслити шляхи подальшого існування та визначити нові напрями і форми  надання культурно-мистецьких, інформаційних, дозвіллєвих та інших послуг, залучення населення до формування креативного культурного середовища.

Нагадуємо, що інформаційно-методичні дні проводяться щокварталу. Питання щодо діяльності клубних закладів надсилайте за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (науково-методичний відділ з організації культурно-дозвіллєвої діяльності ЛОЦНТ).

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Грудень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2