Відбувся міжрегіональний онлайн-семінар «Створення місцевих переліків елементів НКС»

Співорганізаторами виступили Луганський обласний центр народної творчості та Донецький обласний навчально-методичний центр культури. Учасниками семінару були працівники сфери культури Донецької області.

Програма семінару передбачала наступні теми:

  1. Стан організації роботи з нематеріальною культурною спадщиною на Донеччині.
  2. Пошуково-дослідницька робота Луганського обласного центру народної творчості у напрямку нематеріальної культурної спадщини.
  3. Відеопрезентація переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Луганської області.
  4. Місцеві переліки елементів нематеріальної культурної спадщини.
  5. Підсумки, обговорення, питання-відповіді.

Розпочала засідання Тетяна Денисова, завідувач відділом Донецького обласного навчально-методичного центру культури. Спікер розповіла про стан організації роботи з нематеріальною культурною спадщиною на Донеччині, про пошуково-дослідницьку роботу Центру у галузі НКС. Учасникам семінару було продемонстровано календар, де представлені елементи обласного переліку НКС Донецької області.

Ірина Дячук, директор Луганського обласного центру народної творчості,  докладно розповіла про пошуково-дослідницьку роботу Центру у напрямку нематеріальної культурної спадщини та поділилася досвідом роботи на прикладі однієї з проведених пошуково-дослідницьких експедицій в с. Кудряшівка. Присутнім було розкрито детальний хід та результати проведеної експедиції.

 Завідувач відділом Наталія Стрєльцова представила відеопрезентацію переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Луганської області. Наприкінці зустрічі спільно учасники обговорили участь носіїв та місцевих громад у пошуку та збереженні нематеріальної культурної спадщини.

Зустріч відбулась згідно Меморандуму про співпрацю між Львівською, Луганською, Івано-Франківською та Донецькою областями, в рамках реалізації проєкту «Змінимо країну разом».

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: