Пошуково-дослідницька робота з виявлення та фіксації елементів НКС на місцевому рівні

Луганський обласний центр народної творчості не припиняє роботу щодо імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини.

15 квітня 2021 року, відповідно до плану роботи Луганського обласного центру народної творчості на 2021 рік, з метою забезпечення реалізації основних положень Конвенції, посилення роботи територіальних громад області у напрямку виявлення, дослідження, фіксації об’єктів НКС, формування місцевих переліків елементів нематеріальної культурної спадщини, відбувся семінар «Пошуково-дослідницька робота з виявлення та фіксації елементів НКС на місцевому рівні».

Семінар відбувся в онлайн режимі на платформі Zoom, учасниками стали представники та відповідальні особи у напрямку НКС Новопсковської, Нижньодуванської та Марківської  територіальних громад.

На початку зустрічі доповідач, завідуюча відділом народної творчості Наталія Стрєльцова, окреслила основні теми семінару, зазначила важливість дослідження культурної спадщини, яка є важливою складовою патріотичного виховання молоді, любові та поваги до національної культурної спадщини та толерантності і поваги до інших культур.

Провідну роль у реалізації заходів щодо охорони нематеріальної культурної спадщини відіграють заклади культури. Практична діяльність працівників культури залежить у великій мірі від наявності відповідних знань законодавчих основ охорони культурної спадщини. Під час семінару учасники отримали конкретні поради та рекомендації щодо проведення пошуково-дослідницької роботи та формування переліків НКС на місцевому рівні.

Наприкінці семінару учасники мали змогу поспілкуватися про ситуацію в громадах щодо виявлення елементів НКС, поставити запитання організаторам та отримати відповіді.

В подальшому Центром буде продовжена робота щодо обізнаності громад області у галузі нематеріальної культурної спадщини.

 

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4