Відбувся онлайн семінар

для директорів та спеціалістів клубних закладів області

 

05 червня 2021 року, з метою розвитку та набуття знань та навичок управління проєктами, впровадження нових підходів в діяльність закладів культури, на базі Луганського обласного центру народної творчості відбувся онлайн семінар «Принципи організації сучасного клубного закладу в умовах сьогодення. Проєктний менеджмент»

Загрози та ризики спілкування в онлайн форматі не завадили більше 160 слухачам - директорам та спеціалістам клубних закладів об’єднаних територіальних громад Луганської області - приєднатися до дистанційного навчання.

Відкрила зустріч директор Луганського обласного центру народної творчості Ірина Дячук, яка ознайомила присутніх з успішними практиками реалізації проєктів на базі клубних закладів області та зазначила, що сьогодні подібні практики показують, що проєктна діяльність міцно входить у життя закладів культури та дає позитивні результати, а саме можливість:

-впроваджувати нові підходи до своєї усталеної діяльності, здійснювати зміни, ініціювати нові напрямки роботи, які сприяють розвитку громад на місцях;

-отримувати додаткові ресурси для розвитку закладів і відповідно послуг, що ними надаються;

-покращувати якість життя жителів громади, шляхом об’єднання партнерських зусиль з органами державної влади та місцевого самоврядування, установами, громадськими організаціями та громадськістю.

«Але разом з цим, ми повинні розуміти, що підвищення долі успішних проєктів напряму залежить від обізнаності у механізмах їх підготовки та реалізації», – підкреслила директор Центру.

Продовжила зустріч менеджерка проєктів, експертка зі стратегічного планування, менторка, тренерка, голова ГО «Покоління «ЗЕД» Галина Посвалюк.

Під час семінару, учасники оновили знання щодо основних принципів реалізації проєктів, отримали поради, як правильно почати проєкт, виконати підготовчі задачі, які закладуть основу для його успіху.

Пані Галина зосередила увагу присутніх на деяких аспектах у визначені проблеми, мети проєкту, загальних завдань та результатів. Розповіла про важливі моменти діяльності за проєктом, бюджет, ресурси, засоби просування.

Під час обговорення учасники поділились своїми успіхами у реалізації проєктів та отримали важливі знання щодо сталості проєкту, перевірки його результативності та ефективності.

По завершенні семінару організатори побажали учасникам успіхів та висловили надію, що отриманні знання стануть у пригоді під час підготовки проєктних заявок та втілення нових ініціатив на благо та розвиток своїх громад.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5