Пройшов цикл онлайн-семінарів з цифрового етикету та SMM-просування у галузі культури

З 15 по 25 листопада методисти Луганського обласного центру народної творчості провели цикл онлайн-семінарів для директорів та спеціалістів клубних закладів області.

Для підвищення та вдосконалення навичок використання віртуального простору, інформаційних та комунікаційних технологій, популяризації діяльності клубних закладів за допомогою соціальних мереж 160 спеціалістів будинків культури взяли участь в семінарах-практикумах.

Провідний методист з менеджменту та розвитку соціокультурної діяльності Альбіна Ткаченко ознайомила учасників з основними правилами поведінки під час онлайн заходів та правил, яких слід дотримуватись під час спілкування у віртуальному просторі для комфортного спільного використання всіх можливостей інтернет мережі. «Хоч соціальні мережі та комунікаційні платформи виникли давно, активно користуватися їх можливостями ми почали понад 2 роки тому через карантин, за цей час цифровізація зробила крок на 5 років вперед і занурилася в онлайн в усіх сферах діяльності. Через попит з’являється необхідність прописувати та проговорювати правила поведінки у віртуальному просторі» – зазначила Альбіна.

Через карантинні обмеження та з розвитком інформаційно-комунікаційних платформ та їх використання в повсякденній роботі виникла необхідність засвоювати нові правила спілкування та популяризувати власну діяльність у віртуальному просторі. Майже всі клубні заклади мають постійно діючі сторінки у Facebook та канали платформі YouTube, але здебільшого не всім відомі основні правила просування бізнес-сторінок, генерації контенту та взаємодії з аудиторією.

Провідний методист з музичного мистецтва Ксенія Ганджа розповіла про види соціальних мереж, їхні особливості та алгоритм SMM-просування у сфері культури. Були детально розглянуті різні типи акаунтів, типи постів, що існують в контексті SMM-просування та основні механізми генерації тематичного контенту і принципи роботи з ними. Особлива увага приділялась стратегії роботи з соціальними мережами для установ культури. У зв’язку з цим проведені практичні завдання стосовно аналізу цільової аудиторії та вирішення завдання закладів культури за соціальних мереж.

Також в процесі обговорення теми були виявлені основні навички, якими повинен володіти SMM-менеджер для досягнення результативності у своїй роботі. На прикладах були розглянуті різновиди та структура пресрелізів, промо-постів, статей, фоторепортажів.

Під час проведення семінару-практикуму учасники отримали базові знання з цифрового етикету та SMM-просування, навчились визначати цільову аудиторію, вибирати оптимальні шляхи просування творчих продуктів та заходів, а також вирішувати завдання закладів за допомогою соціальних мереж.

Чекаємо на яскраві, креативні, а головне, інформативні пости від учасників семінарів та бажаємо залучення більшої аудиторії до власного закладу за допомогою комунікації в інтернет-просторі!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5