Семінар «Розширюємо горизонти»

27 квітня 2022 року відбувся вебінар «Розширюємо горизонти» для майстрів народних художніх промислів і крафту. Його мета — розказати майстрам про можливості організації продажів виробів на міжнародних платформах, як-то Amazon, Etsy, Shopify.

Вебінар організовано Радою з розвитку креативної економіки при КМУ, ДУ Офіс з розвитку підприємництва та експорту у Marketingi Instituut (Естонія), за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». У тренінгу взяли участь і працівники Луганського обласного центру народної творчості, незалежні майстри, власники художніх студій та лідери осередків, рукодільників.

Майстри України давно просили організувати тренінг за такою темою.

Їх цікавить, як зареєструвати свій кабінет на маркетплейсах, як продавати вироби, як організувати логістику. У такий спосіб майстри сподіваються підтримати економіку та розповісти світові більше про Україну. Адже попит на українські традиційні вироби за кордоном досить широкий.

Учасники обговорили такі теми: як розширити географію продажів за межі України, як почати експорт на міжнародних майданчиках, які онлайн-платформи найбільше пасують до продажу виробів, як розширити фінансові можливості у сфері народних художніх промислів і крафту.

Участь у семінарі може допомогти нашим майстрам вийти на нові ринки.  У планах МКІП проводити такі заходи й надалі.

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4