У переддень Різдва Христового у Попасній фестиваль вертепів об’єднав у єдиному виконанні колядок колективи майже з усіх куточків району

         

Під різдвяні колядки учасники дійства пройшли святковою ходою по площі Мира, а потім на головній сцені презентували свої театралізовані міні-вистави. Всього у фестивалі взяло участь вісім колективів районних загальноосвітніх шкіл та Будинків культури.

Зі сцени лунали найрізноманітніші колядки та щедрівки. Дух Різдва дарував піднесення, відчуття чогось надзвичайного, таємничого. Глядачі мали змогу насолодитися виступами груп колядників та зануритися у священне дійство.

Рівень підготовки всіх учасників фестивалю був досить високий, тож визначити переможців журі, до складу якого увійшли не лише представники Попаснянського районного методичного центру та викладачі загальноосвітніх міських шкіл, але й пересічні громадяни, було нелегко.

Урешті перемогу у творчому змаганні здобув вертеп Попаснянської загальноосвітньої школи №1, а приз глядацьких симпатій виборола Попаснянська загальноосвітня школа №24. По завершенню фестивалю всі колективи отримали солодкі призи.

 

Ми впевнені, що пройшовши вперше, відтепер фестиваль вертепів святкуватиметься в Попаснянському районі щороку, а з годом вийде й на обласний рівень.

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України